Корпоративная премьер лига   Кубок коммерческих структур  по  ФУТЗАЛУ

Кубок Банкира 2012

Кубок Банкира 2012


 

 

medal1 место -   ukr-exim-bank

medal2 место -   prominvestbank

medal3 место -   sberbank-rosii

Участники:    bank-nbu      nacionalniy-kredit-bank    evro-gaz-bank


Лучший игрок : Калиниченко Владислав(Проминвестбанк)
Лучший вратарь: Мартенюк Антон (Сбербанк России)
Лучший бомбардир: Жодобин Виталий (Укрэксимбанк)

 


05.06.12

19:30 Еврогазбанк 5:0 Банк Национальный кредит

06.06.12

19:30 Сбербанк России 4:2 Проминвестбанк

20:10 НБУ 0:7 Укрексимбанк

Турнирная таблица Banker CUP 2012
Команды 1 2 3 4 5 6 И В Н П Р-М О М +/-
1 Еврогазбанк 2:7 2:7 3:12 1:14 5:0 5 1 0 4 13:40 3 5 -27
2 Сбербанк России 7:2 0:2 2:2 4:2 2:2 5 2 2 1 15:10 8 3 5
3 Укрексимбанк 7:2 2:0 7:0 4:2 11:2 5 5 0 0 31:6 15 1 25
4 НБУ 12:3 2:2 0:7 3:8 8:2 5 2 1 2 25:22 7 4 3
5 Проминвестбанк 14:1 2:4 2:4 8:3 3:1 4 3 0 2 29:13 9 2 16
6 Банк Национальный кредит 0:5 2:2 2:11 2:8 1:3 5 0 1 4 7:29 1 6 -19

Смотреть видео игр турнира


 

«Єврогазбанк» – Банк «Національний кредит» – 5:0

Від старту поєдинку ініціативою поступово заволоділи гравці «Єврогазбанку», які якомога довше намагалися утримувати м’яч у себе і, перепасовуючи його, прагнули наблизитися до воріт суперника і завдати удару. Але футболісти «Нацкредиту» чинили опір і зрідка перехоплювали «круглого». Ці фрагменти були далеко не частими. На заваді їхніх контрвипадів ставав захист «єврогазовиків», який діях злагоджено і не давав «розгулятися» нападу суперників. У першій половині гри «європейці» володіли перевагою, але не завжди могли перетворити її на голи, хоча, все ж таки, два голи провели.
У другій двадцятихвилинці футболісти «Єврогазбанку» активізувалися і фактично не давали своїм візаві створити бодай одну гостру атаку, а самі, використовуючи високі швидкості, фланги та чудову організацію гри, всією командою перейшли у напад і з легкістю вражали ворота ФК «Нацкредит». Вони довели свою ігрову і територіальну перевагу до логічного завершення.          

«Сбербанк Росії» – «Промінвестбанк» – 4:2

Тривалий час цієї гри важко було визначити фаворита матчу. Ініціатива переходила від однієї команди до іншої. Так тривало впродовж кількох хвилин, але згодом гравці «Сбербанку» створили декілька гострих моментів, серед яких два виявилися результативними. «Промінвестори» створювали поодинокі контратаки, а також на деякий час перехопили ігрову перевагу. Здавалося, що вони зможуть вирівняти хід поєдинку, але більш організованими у цей день виглядали «сбербанківці».
Друга половина матчу також не мала чітко визначених контурів фаворита і аутсайдера. Однаковою кількістю небезпечних моментів обмінялися обидва клуби, але командна гра футболістів «Сбербанку Росії» була більш ефективною. Вони змогли втримати свою ігрову перевагу до завершення поєдинку.

НБУ – «Укрексімбанк» – 0:7

Реноме лідера першості серед банкірів підтвердили працівники фінустанови «Укрексімбанку», які закінчили турнір із гучним рахунком. Вони одразу заявили про себе, як претенденти на лідерство. Розпочавши матч швидкісними атаками «експортери-імпортери» не зменшуівали натиск на ворота суперників. Їм вдавалося майже все: демонструвати індивідуальну техніку, розігрувати стандартні положення, «розрізати» оборону «Нацбанку» тощо. Володіння ситуацією вже у першому таймі призвело до повної переваги у двобої футболістів «Укрексімбанку». Декласоввані у першій двадцятихвилинці гравці «Нацбанку» намагалися робити гострі випади і час від часу стоврювали контратаки, але бажаного ефекту вони не мали, оскільки бездоганно у той вечір виглядала команда – майбутній переможець турніру.
У другомі таймі «експортери-імпортери» знову повністю заволоділи ініціативою і чудово використовували фланги, що дозволило їм відзначитися ще не одни раз.
Таким чином запеклий натиск на ворота ФК НБУ призвів до повної переваги у рахунку і здобуття чемпіонства гравцями «Укрексімбанку».

НБУ – «Сбербанк Росії» – 2:2

Рівна гра між цими командами тривала впродовж всіх сорока хвилин. Команди нечасто обмінювалися гострими випадами і, загалом, матч не був насичений динамізмом.  Гравці обох клубів не поспішали йти вперед і діяли переважно здалеку або зі стандартних положень. Слід окремо відзначити захист, який не дозволяв суперникам наблизитися до воріт, але поодинокі атаки, все ж таки, він пропускав. Перший тайм пройшов без явно виразної гри.
У другій половині зустрічі команди активізувалися, намагалися швидше пройти вперед і частіше на відміну від першого тайму таранили оборону одна одної. Стрімкі розіграші у центрі поля дозволили футболістам створити декілька результативних небезпек, але більшого, ніж зафіксувало табло, досягти не вдалося. Загалом, рахунок цілком відповідає боротьбі.

НБУ – Банк «Національний кредит» – 8:2

з перших хвилин цього матчу повною перевагою заволоділи гравці НБУ. Вони стрімко наближалися до воріт «Нацкредиту» і використовували кожну нагоду для удару. Крім високих швидкостей, футболісти НБУ застосовували злагоджену гру у пас та індивідуальну техніку гравців. Хоча футболісти «Нацкредиту» не відсиджувалися в захисті і створювали поодинокі випади на ворота ФК НБУ. Футболістам «Нацкредиту» вдалося провести декілька атак, дві з яких виявилися результативними, а повними господарями положення у грі виглядали гравці НБУ.
У другій двадцятихвилинці перевага НБУ не зменшилася, хоча на контратаках їх все ж таки намагалися спіймати «кредитери», але майбутнім переможцям вдалося довести результат до логічного завершення.

«Єврогазбанк» – «Промінвестбанк» – 1:2 (....).

Матч пройшов у рівній цікавій, але не швидкісній боротьбі. Ініціативою у грі почергово володіла то одна команда, то інша. Гравці обох клубів вміло використовували фланги, діяли в пас і гостро атакували, але ці випадки були нечастими. Більшість гри пройшла у прагматичній боротьбі, без особливих загострень. Команди збудували свою гру від оборони і особливо вперед не поспішали. Хоча, починаючи від середини першого тайму футболісти «Промінвестбанку» активізувалися і до кінця матчу частіше непокоїли оборону суперників. Їм вдалося забити два голи, а у відповідь в результаті контратаки отримати один.

«Сбербанк» – «Національний кредит» – 2:2 (….).

У цьому поєдинку команди не йшли наполегливо вперед, а намагалися придивитися до гри своїх візаві і знайти слабкі місця в обороні. Обидва клуби діяли не гостро, хоча поступово виводили гравців свого нападу на ударні позиції. У чотирьох випадках футболістам вдалося відзначитися і сформувати рахунок, який цілком відповідає грі.

НБУ – «Національний кредит» – 8:2 (4:1).

Незважаючи на швидкий гол, гра спочатку була рівною, а за декілька хвилин «нацбанкіри» активізувалися і загострили свої випади. Доволі довго команди намагалися утримувати м’яча в себе. Явною перевагою не володів жоден із клубів. Переломний момент матчу стався на дев’ятій хвилині, коли гравцям НБУ вдалося збільшити результат. Далі, протягом ще двох хвилин вони, використовуючи точний пас та фланги, провели ще дві результативні атаки і після чого відійшли в оборону. Натомість, футболісти «Нацкредиту» особливо не загострювали свої дії, а грали переважно на утримання м’яча. Хоча спробували підійти впритул до воріт суперника, але, крім скорочення рахунку на один гол, до бажаного результату це не призвело – захист НБУ був напоготові нейтралізувати небезпеку.

У другій половині гри ініціативою з перших секунд заволодів «Національний кредит». Вони декілька разів намагалися пробити здалеку і з близької відстані. І цього разу знову оборона НБУ виявлялася на висоті. У результаті гри командам вдалося забити у другому таймі п’ять голів, але позитивний рахунок склався для футболістів НБУ.