Корпоративные игры в Киеве - спорт и отдых вместе с колегами

2 Кубок Благородства 2014 по футзалу

Участники и победители

Турнир на открытой площадке по футзалу
среди фармацевтических компаний
При поддержке Ассоциации Развития Бизнеса

medal1Победитель турнира - weleda
kubzolКубок Престиж Лиги - astra-zeneca


myathУчастники турнира:


takeda         medpharcom

farmastart          darnitsa

abbott         morion


Партнеры турнира:


novo-nordisk    indar     roche

Обзор игр


Два фіналісти в один день.
 5 липня, на стадіонах спорткомплексу «Політ» пройшов благодійний  турнір з міні футболу серед фармацевтичних компаній м. Київ на допомогу дітям хворим на цукровий діабет . У цей день відбувся і найвирішальніший поєдинок цієї першості, який звів дві найкращі команди.
Чемпіонат серед фармацевтів започаткований декілька років тому і вже зацікавив чималу кількість київських аматорських команд. Цьогорічний турнір зібрав вісім клубів і гравці кожного з них продемонстрували міць, силу і ХАРАКТЕР. Команди, які навіть не потрапили до числа призерів запам’яталися своєю витривалістю, комбінаційністю, вмінням гідно долати недоліки у грі та мужньо переборювати спортивні невдачі. А, головне, вони, рівно, як і фаворити змагань, зацікавили організаторів першості. Останні у свою чергу проявили заохочення у їхній присутності і одразу по завершенню цьогорічної першості запросили всі команди готуватися до наступних змагань.
Отже а на нинішній першості футбольні клуби були розподілені на групи, де в очних двобоях визначилися лідери кожної. А вже сильніші перетнулися у фіналі. У кубковому матчі за володіння кубком  влітку 2014 року зійшлися команди «Медфарком» та «Weleda». Матч пройшов як і належить переважній більшості всім фінальним поєдинкам у тактичній, обережній, безкомпромісній і водночас стрімкій, подекуди видовищній боротьбі. Спочатку у грі довго тривала рівна гра, а трохи згодом  «Weleda» захопила ініціативу і довела свою перемогу до переконливого рахунку з перевагою у три м’ячі. Матч між фіналістами закінчився перемогою «Weleda» з результатом 4:1 (1:0). Поєдинок залишив по собі приємні спогади про цікаву боротьбу на зеленому газоні. Після фінального свистка футболісти обох команд по-спортивному висловили на адресу одне одного слова щирої подяки за запеклу боротьбу і ще довго обговорювали футбольні перипетії, які довелося пережити цієї сонячної недільної днини.
А за лічені хвилини після попереднього фіналу завершилася гра  за Малий Кубок турніру . Ця першість була дебютною і в подальшому матиме свій розвиток, тому що зацікавила величезну аудиторію спортсменів із різних команд і має милосердну шляхетну місію. Так нинішній Благодійний турнір проводився в один день і деякі команди мали провести між собою по декілька матчів. Кожна гра була дуже важкою для футболістів, оскільки проходила під палючим спекотним сонцем, але гравці мужньо провели кожен матч і як футболісти-професіонали, які ведуть боротьбу на полях Бразилії цього літа, не дорікали на виснажливе сонце.
За Малий Кубок турнірі команди зіграли між собою за коловою системою і в підсумку у фіналі опинилися «Астразенека» та «Дарниця». У цьому також без сумніву цікавому двобої сильнішими виявилися гравці команди «Астразенека», які переграли суперників з мінімальним рахунком 2:1.
Наприкінці  спортивного заходу усім учасникам були вручені дипломи та пам’ятні призи. Натомість, представники команд щиро подякували організаторам змагань за проведення великого футбольного свята і пообіцяли, що й надалі охоче братимуть участь в усіх наступних змаганнях. Також хотіли висловити подяку партнерам турніру, які не залишились байдужими і надали підтримку спортивному заходу, а головне допомогу дітям хворим на цукровий діабет.

Фото и видео турнира


Видео:

http://youtu.be/pegMBjma8mo -комментарий Weleda Победитель турнира
http://youtu.be/pegMBjma8mo -комментарий Weleda
http://youtu.be/yqAu2wNHM6Q -комментарий АВВОТТ
http://youtu.be/x2G2vE27xCk -комментарий Астразенека 1
http://youtu.be/_xFrXEC7Uoc -комментарий Астразенека Победитель Малого Кубка
http://youtu.be/rQ-uoGXsPG4 -комментарий Медфарком
http://youtu.be/IsUZpRP9Nfs -комментарий Морион
http://youtu.be/Ei_utr9lT4E -комментарий Такеда
http://youtu.be/yB2sUE9Ueg4 -комментарий Фармастарт

Фото:

http://www.ex.ua/79397232

http://www.ex.ua/79401156
http://www.ex.ua/971032680229
http://www.ex.ua/79225445,
http://www.ex.ua/79226949
http://www.ex.ua/79042560
http://www.ex.ua/78835140
http://www.ex.ua/78814029
http://www.ex.ua/78697128
http://www.ex.ua/78565193
http://www.ex.ua/78544520
http://www.ex.ua/78368086