Корпоративная премьер лига   Кубок коммерческих структур  по  ФУТЗАЛУ

Финансовая Лига 24.03.2013

Brit Mark - Deloitte (4:2)
Наста - Baker Tilly (9:5)
Сбербанк России - Universalbank (7:2) 23.03.13 спорткомплекс Инфиз (ул.Физкультуры 1)

13.45   Ernst &Young - Fidem

24.03.13 спорткомплекс НУХТ (Пр.Науки 29А)

Brit Mark- Deloitte (4:2)

Ковнир(30), Островский(22), Косенков(11,37) – Гудима(40), Боднарчук(2)

Наста - Baker Tilly (9:5)

Литвин(14,25), Криворучко(4), Татарчук(5,13), Олищук(9,10,33) Кадар(11) – Гаджиев(26,30,38), Лапуда(14), Кекин(21)

Сбербанк России-Universalbank (7:2)

Меркуленко(8,9,36), Шелякин(17), Лохов(10), Шпаченко(16,18) – Керилюк(19,24)

«Бритмарк» – «Делойт» – 4:1 (1:1).

Весь матч спостерігалася спокійна виважена гра. Відверті гострі випади на ворота суперника були неймовірною рідкістю. Обидві команди нібито вичікували помилок і намагалися завдати влучного удару. У першій двадцятихвилинці футболісти скористалися прогалинами в обороні одна одної і по одному разу «розписалися» у воротах.

У другій половині матчу футболісти ані трохи не змінили тактику. Повільно перепасовуючись, вони вичікували, коли суперник схибить. Але більше помилок припустили гравці «Делойту». Їм також вдавалося утримувати у себе м’яч, але час від часу вони його втрачали і в результаті футболісти «Бритмарку» виявлялися прудкими. У підсумку їхнє вміння вичікувати зручного моменту і влучність дозволили здобути таку несподівану перемогу.

Микола Матрушенко – ФК «Бритмарк»:

- Насамперед хочу висловити подяку нашому суперникові за відчайдушну боротьбу. Це був наш принциповий суперник. В останньому матчі ми поступилися футболістам «Делойту» з різницею в один м’яч – 5:6. Цього разу ми реваншувалися. І взагалі, на цей турнір ми покладаємо великі сподівання. Дуже хочеться здобути перемогу. Ми вже маємо у своєму активі дві перемоги, які дозволяють нам проходити до наступного раунду змагань. Будемо уважно спостерігати і за суперниками в інших паралельних групах, щоб до кожного матчу бути напоготові.

Олександр Гудима – ФК «Делойт»:

- Важка була гра. Вона засвідчила, що у нас поки що не вистачає фізики. Можна було б зіграти краще. Вийшло не так, як хотілося. У деяких епізодах втратили контроль за ситуацією на полі і, нарешті, довелося відіграватись. Це не завжди вдало відбувалося, а подекуди й хаотично. Хочу подякувати хлопцям за те, що боролися до кінця, але команда-суперниця виглядала потужно. Ми відчували, що вони будуть розігрувати різні комбінації, але стримати їх нам не вдалося. Тож лишається сподіватись, що в наступних іграх турніру нам вдасться досягнути позитивного результату.

«Наста» – «Бейкер-Тілі» – 9:5 (7:1).

На старті матчу гравці «Насти» помилилася і мало не отримали гол. Але у подальшому команда зібралася і чітко діяла на всіх лініях. Вони виважено розігрували різні комбінації і, взагалі, провели матч із максимальним коефіцієнтом корисної дії. Завдяки точним передачам і влучності вони гарантували собі перемогу вже на 13-ій хвилині, коли вигравали 6:0. Хоча в деяких моментах команда пропускала суперника до власних воріт і той в одному разі не схибив.

У другій двадцятихвилинці «Наста» знову ж таки продемонструвала професіоналізм. Гравці команди філігранно пасували одне одному. Вони особливо не створювали штурму на ворота «Бейкер-Тілі», а просто знаходили «шпаринки» в обороні і виводили своїх гравців на ударну позицію. У другій половині тайму суттєво активізувалися суперники, додали у швидкостях, робили точні передачі та частіше били у бік воріт. Це дозволило «Бейкер-Тілі» лише скоротити результат. Хоча повна перевага була все ж таки на боці «страхувальників».

Павло Литвин – ФК «Наста»:

- Проти слабких команд неможливо грати. Нічого не виходить. Ми просто зберігаємо сили для більш сильних суперників.

Дільгам Гаджиєв – ФК «Бейкер-Тілі»:

- У порівнянні з першим матчем ми більш зіграно діяли на полі. У нас було більше зібраності та організованості. Проте, не вийшло зіграти на рівних із цим іменитим клубом. Цього разу ми намагалися більше часу контролювати м’яч, але у нас не завжди це виходило. Футболісти «Насти» значно сильніше. І до того ж у них більше досвіду. Ми хоч і намагалися нав’язати свою боротьбу, але вони переграли нас саме на досвіді.

«Сбербанк Росії» – «Універсалбанк» – 7:2 (6:1).

На початку цього поєдинку ініціативу захопили футболісти «Універсалбанку». Вони намагалися утримувати м’яч і постійно йшли вперед, але створили лише одну гостру атаку. Незважаючи на невеличку перевагу, вони багато помилялися, чим користувався суперник. «Сбербанківці» збудували гру на контратаках і, підійшовши до воріт «універсалів», влучно пробивали. На шість результативних випадів останні відповіли лише одним.

Друга половина зустрічі була схожа на першу. Футболісти «Універсалбанку» тримали м’яч, намагалися підходити до воріт суперника, а злагодженості в їхніх діях не було. Вони спромоглися на нетривалий період скоротити рахунок, а потім пропустити ще один гол і знову ж таки в результаті помилки.

Олексій Шелякін – ФК «Сбербанк Росії»:

- У цій грі, на жаль, у нас далеко не все виходило. Навіть, незважаючи на перемогу. Ми розслабилися після забитих голів, і, як наслідок, отримали непотрібні м’ячі у свої ворота. Від старту матчу ми намагалися бути першим номером на полі і це одразу призвело до взяття воріт. Ми тричі забили, а в подальшому діяли розслаблено. Після першої гри ми з хлопцями зробили аналіз нашого тодішнього виступу. І проти «Універсалбанку» грав той самий склад, що і в першому матчі. Тільки цього разу ми злагодженіше підійшли до цієї гри, що дозволило нам досягти успіху. А суперник виглядав динамічно. Можливо, що вони у деяких епізодах «провалювались» і їм просто не щастило. До того ж ми ж непогано відіграли командно.    

Олексій Карплюк – ФК «Універсалбанк»:

- Як уже казав мій одноклубник Сашко Грачов, ми лише починаємо зігруватись, тому, відповідно, ще не знаємо своїх ігрових можливостей на 100%. Дещо у нас виходить, а щось – ні. Я вважаю, що команда-суперниця виглядала зіграніше, ніж ми, впевненіше діяла на полі і, як наслідок, результат на табло.

«Укравтогаз» – «Самсунг» – 5:1 (3:0).

Цю гру команди розпочали спокійно, придивляючись одна до одної. Але на 3-ій хвилині після стрімкої комбінації у ворота «Самсунга» влетів гол-красень. У подальшому команди багато перепасовувались і явної переваги не було в жодної з них. Проте, у середині тайму «самсунгівці» загострили гру і переважно перейшли в напад. Так тривало не довго і суперник також почав діяти зухвало. На 10-ій хвилині футболісти «Укравтогазу» подвоїли рахунок. Наприкінці тайму гравці «Самсунга» заволоділи ініціативою, але прогавили чергову контратаку, яка виявилася результативною.

У другій половині гри команди обмінялися атаками, і, взагалі, динаміка і темп суттєво зросли. Клуби використовували фланги, часто били по воротах здалеку, грою в короткий пас намагалися наблизитися до воріт, але тактично грамотно відіграли футболісти «Укравтогазу». Наприкінці другої половини гри «Самсунг» додав, щоб врятувати положення, але його атаки не призвели до бажаного результату.

Ігор Пузаков – ФК «Укравтогаз»:

- Гра була складною. Хлопці спочатку трохи розгубилися, а потім, забивши м’ячі, стало легше. У другому таймі ми знову ж таки розгубилися і це призвело до сумбурної гри, а в цілому гра виявилася хорошою. У нас не все вийшло так, як ми хотіли, але на 80% нам вдалося втілити у життя задумане


Антон Шлома – ФК «Самсунг»:

- Було помітно, що на цей матч ми підійшли не зібрано. Сильно розслаблено діяли, дозволяли суперникам господарювати і на своїх помилках швидко пропустили три голи. А потім уже старались ззаду добре відігравати, закривати зони. Нас також підвела реалізація. Сьогодні команда-суперниця виглядала сильніше і перемогу цілком заслужила.