Корпоративная премьер лига   Кубок коммерческих структур  по  ФУТЗАЛУ

Фарм Лига 2013 09.02.2013

09.02.13 спорткомплекс Инфиз Зал№5

 (ул. Физкультуры 1)

 Sanofi Aventis-Gedeon (3:5)

 Гресик(15,27), Жураев(10) -Шатенко(14), Степанов(32), Скидоненко(39), Шелковой(17,40)

10.02.13 спорткомплекс ДСК №3

(Пр.Отрадный 103,въезд со стороны Новополевой и Бакунина)

 Arterium- Оптима Фарм (7:5)

 Божко(37,22), Завадский(6,8), Атаманчук(26), Оверченко(3,36)- Цымбаленко(16,19), Моторенко(12), Власенко(20), Железняк(11)

 Скорая Помощь –Краб (4:3)

 Рогач(17), Борисевич(25,29) ,Сидич А.(4) -Шорс(4), Кретов(23,36)

 Teva- Nycomed (1:5)

 Вахрушев(29)-Марков(8), Гусев(17), Масалов(28), Комишенко(25)

 Gedeon-Фарма (2:2)

 Степанов(31), Шелковой(29) -Набока(19,35)

 «Гедеон» – «Санофі Авентіс» – 5:3 (…).

Упродовж усього матчу на полі спостерігалася динамічна непоступлива гра. Клуби намагалися вирвати перемогу і робили для цього чимало. Але дії на полі команди «Гедеон» були більш виваженими та й фізично вони виглядали краще. Вже у першій половині матчу вони зрівнювали рахунок і не давали суперникові відірватися у голах.

Навіть і в другому таймі «Гедеонівці» грали переважно у наступальний футбол. Хоча суперник ані трохи не поступався у боротьбі. Але, все ж таки, точнішими були футболісти «Гедеону», які довели свою перевагу з різницею у два м’ячі.

Максим Гнатенко – ФК «Гедеон»:

- Була динамічна гра. Ми на неї вийшли погано підготовленими, але перемогу можна назвати вольовою. Ми два, або три рази програвали у ході гри, але, нарешті, продемонстрували витривалість, завдяки чому і перемогли.

«Оптима-Фарм» – «Артеріум» – 5:7 (5:3).

Перший тайм розпочався з обміну випадами. Але на 3-ій хвилині гравці «Артеріуму» провели гостру атаку, в результаті якої перший гол матчу був забитий після удару в акробатичному стрибку. Далі хід поєдинку ставав більш жорсткішим. Упродовж нетривалого часу футболісти «Артеріуму» примудрилися назбирати 5 фолів. Крім того, вони ще й захопили ініціативу у матчі. За рахунку 3:0 гравці «Оптими» мобілізувалися і до 16-ої хвилини зрівняли результат, а ще пізніше вийшли вперед із відривом у два м’ячі.

У другій половині зустрічі завдяки своїм активним діям у пас і високим швидкостям «Артеріуму» вдалося зрівняти рахунок. Загалом обидві команди діяли на полі активно і не дозволяли одна одній заволодіти територіальною перевагою. Проте фатальними для «Оптими» виявилися 36-та і 37-ма хвилини. Після пропущених голів вони прискорилися і розпочали потужний штурм воріт суперника, але, крім видовищності, до бажаного результату він не призвів.

 Вадим Лісовський – ФК «Оптима-Фарм»:

- Ми лише почали збиратися, як команда. І приємно, що сьогодні у нас виходило майже все. Цей поєдинок ми відіграли значно краще, ніж минулий. Наступного разу зіграємо ще динамічніше й азартніше. Грою свого клубу, незважаючи на поразку, задоволений лише частково. Якщо ми програли, то не можна сказати, що гра сподобалася. Ми тільки за декілька годин до матчу побачили нашого суперника. Нам було не відомо хто приїде на сьогоднішній матч. Детальніше коментувати гру я не можу, оскільки її спочатку треба переглянути, зосередитися на ній та й розібрати її зі своїми одноклубниками.

Андрій Кузьменко – ФК «Артеріум»:

- Ми вперше беремо участь на футбольних турнірах і вперше нам доводиться діяти командно. Звичайно, що багато чого не сподобалося. Ми припустили чимало помилок. І, загалом, команда ще не зібрана. Ми багато фолили. Такого у футболі дозволяти не можна. Треба уникати грубостей на полі. Ми мали моменти для реалізації і достатньо для здобуття перемоги. Багато вдалося реалізувати, а ще більше – ні. Нам слід ще потренуватись, провести декілька матчів і ми зможемо впевнено почувати себе на полі. Я оцінюю нашу гру на трійку.

 «Швидка допомога» – «Краб» – 4:3 (2:1).

У матчі між цими суперниками склався дещо інший сценарій. На старті поєдинку команди не поспішали нав’язувати одна одній свою гру, а терпляче вичікували помилок суперника. Лише на 4-ій хвилині за допомогою частих розпасувань стався один гострий випад, який «Швидка допомога» перетворила на гол. Їхні візаві не примусили чекати з відповіддю і негайно відновили паритет. Після цього моменту гравці «Крабу» зібралися силами і пішли вперед, але суперник був готовий до такого розвитку подій і сконцентрувався на нейтралізації атак. «Краба» ж вистачило не надовго. У другій половині тайму вже «помічники» збільшили оберти, більше втримували «круглого» і відповідно їхні атаки почастішали. Завдяки підступному удару здалеку з правого флангу «Швидка допомога» змінила результат на свою користь. Таким чином своєрідний обмін «люб’язностями» відбувався майже всю першу половину зустрічі. Але трохи більшою перевагою володіли все ж таки футболісти «Швидкої допомоги».

Динамізм, гострі атаки, швидкісна гра спостерігалася і в другому таймі. Але і тут більш організованими виглядали «мобільні лікарі» Особливо слід відзначити бездоганну гру їхнього воротаря, який у кількох епізодах витягував, здавалося, беззаперечні голи. У другій половині тайму «Краб» мав декілька гострих моментів, але спромігся лише скоротити результат. Отже в результаті видовищної запеклої боротьби перемога з мінімальним рахунком дісталася ФК «Швидка допомога».  

 Михайло Сидоренко – ФК «Краб»:

- Сьогоднішній суперник виглядав трохи краще за нас. Крім того, що вони малу перевагу, на їхньому боці ще була й фортуна. Без цього у футболі також не буває. А ми відіграли слабенько, тому й переміг сильніший. Складалося враження, що ми не відійшли від тієї гучної перемоги проти «Моріону». Морально ми вірили, що нам вдасться зіграти саме так впевнено, як і в першому матчі. Тоді суперник був явно слабкішим, а в цьому поєдинку ми явно недооцінили наших візаві.

 Дмитро Швець – ФК «Швидка допомога»:

- Сьогодні ми зіграли з доволі сильним суперником. Гра складалася важко. Йшли майже м’яч у м’яч. На щастя, ми перемогли. Дуже проблемн проходив сам хід гри. Ми створили собі чимало проблем. Хотілося, щоб у захисті хлопці діяли надійніше. Мені здається, що треба жорсткіше грати, підставляти корпус. Це спростить гру команди. Але, звісно, дотримуватись Правил гри. Це наш перший матч і, я сподіваюсь, що він був найскладнішим. Для дебютної гри ми продемонстрували гідний результат. Далі ми увійдемо в ритм і, хочеться вірити, що все у нас буде виходити краще. Надалі ми набиратимемо форму і працюватимемо на результат.

 «Тева» – «Нікомед» – 1:4 (0:3).

Початок матчу був за ФК «Тева», але довго володіти ініціативою вони не могли. За цей нетривалий період команда створила два моменти, які не реалізувала. Незабаром футболісти «Нікомеду» зібралися і захопили перевагу. І, загалом, весь перший тайм на полі вирувала динаміка, шалений ігровий темп, високі швидкості. Уже в першій двадцятихвилинці «Нікомед» впевнено вигравав у суперника 3:0.

У другій половині зустрічі активність проявляють обидва клуби, але більше дисципліни і точності було у діях майбутніх переможців. На 25-ій хвилині в результаті швидкої атаки, яка розвивалася за допомогою пасів, «Нікомед» зробив рахунок 4:0. Футболісти «Теви» не сиділи склавши руки і діяли у межах своїх можливостей. Лише на один гол вони спромоглися у середині другої двадцятихвилинки. Решта матчу пройшла в атаках, але всі вони не досягали своєї мети.

 Євген Лавренко – ФК «Нікомед»:

- Це був перший для нас матч на цьому турнірі. Спостерігаючи за перебігом подій можна стверджувати, що ми і наші суперники були не зіграні. Відчувалася напруга першого матчу. Але в цілому можу сказати, що результатом ми задоволені. А щодо ходу гри команди, то спокійним тут залишатися рано. Багато чого у грі потребує доопрацювань. Далі будемо тренуватись і досягати певних висот.

 Євген Парамонов – ФК «Тева»:

- Програли через те, що мало били по воротах і припустилися помилок у захисті. Після першого переможного матчу всі хотіли забити, забуваючи про оборону і побігли у напад. Словом, дали слабинку. А суперник цим скористався. А в цілому багато чого виходило, грали у своє задоволення.

 «Гедеон» – «Фарма-Файзер» – 2:2 (0:1).

Гра у першому таймі була абсолютно рівною. Обидві команди мали багато гострих епізодів, часто обмінювалися моментами і подекуди темп гри набував сумбурний характер. Лише наприкінці першої половини зустрічі, витончено підкрутивши м’яч із лівого флангу, футболісти «Фарма-Файзер» вийшли вперед.

У другому таймі темп матчу ще збільшився команди фактично не перебували в обороні, а діяли переважно в нападі. Заволодівши м’ячем футболісти одразу йшли вперед. Динамізм дійшов сого апогею у середині дургого тайм, коли суддя матчу був змушений вилучити гравця «Гедеону» на три штрафні хвилини. Під час гри у більшості «Фарма-Файзер» лише збільшила пресинг і завдала більше ударів, але довести свою чисельну не змогла. Далі, граючи у повних складах, команди часто били по воротах одна одної, намагалися тиснути, але більш організовано виглядали гравці «Гедеону». На 29-ій хвилині їм вдалося зрівняти рахунок, а ще за дві хвилини його збільшити. Хоча наполегливість і відчайдушність зробили свою справу. Команда «Фарма-Файзер», все ж таки, не дозволила суперникові обіграти себе.

Матч закінчився бойовою нічиєю.    

Дмитро Інтелігатор – ФК «Фарма-Файзер»:

- Суперник грав класно. І ми, у свою чергу, викладалися, як могли. Гра дуже сподобалася, було чимало моментів – не реалізували. Потім грали у більшості, але суперник вистояв. Дякуємо за гру суперникові та організаторам за проведення цього турніру.

Максим Гнатенко – ФК «Гедеон»:

- Важка гра. Рівні команди. Суперник відпрацював на полі тактично грамотно. І я вважаю, що результат закономірний. Нічия – це справедливий підсумок для цієї гри. Ми могли б зіграти краще, але у нас не вийшло. Ми щільно відіграли «вдома», а про напад забували – мало били по воротах. Словом, ударів не було. Будемо відпрацьовувати під час тренувань.