Корпоративная премьер лига   Кубок коммерческих структур  по  ФУТЗАЛУ

Фарм Лига 2013 17.02.2013

Скорая Помощь –Морион (22:1)

Шевченко(12,15,35,36), Швец(5,28), Борисевич(17), Авдеев(11,14), Москоленко(22), Сидич А.(3,26,32), Сидич С.(20,30,35,40) -Янчрук(37)

Фармекс Групп- Nycomed (3:4)

Заворотний(28,40), Коваль(39) -Козыра(25,35), Олехнович(12), Бакаев(13)

Sanofi Aventis –Фарма (3:3)

Войтенко(23,35), Гресик(36) -Набока(12), Горненко(24), Интелегатор(26)

Arterium-Фармастарт (11:4)

Божко(23,38,40), Борисевич(35), Оверченко(5,16,24), Мельник(14,15,38), Кузьменко(7) -Порхоменко(30), Помозанов(27), Горб(20), Бунчук(33)

«Моріон» – «Швидка допомога» – 1:22 (0:10).

Від старту матчу перевагою заволоділи гравці «Швидкої допомоги» і вже у першому таймі перетворили її на голи. Крім того, тріумфатори поєдинку майже на 100% відіграли з коефіцієнтом корисної дії, тобто кожен їхній удар досягав мети.

У другому таймі футболісти «Моріону» намагалися створити декілька моментів, один із яких використали, але все одно «Швидка допомога» була невблаганною і повністю контролювала матч аж до фінального свистка. До речі, всі гравці цієї команди, які були заявлені на матч, забили голи, а дехто декілька разів «розписався» у воротах суперника.  

Дмитро Швець – ФК «Швидка допомога»:

- Насамперед хочу висловити щиру подяку всім своїм одноклубникам, які продемонстрували гарний добротний футбол. Ми добре відіграли і в реалізації і в захисті. У нас були помилки, але не суттєві. Вони абсолютно не вплинули на підсумок поєдинку. На полі була помітна лише одна команда і гра тривала в одні ворота. Незважаючи на перевагу, приємно відзначити, що наші гравці зберігали мотивацію і не розслаблялися до самої кінцівки матчу. Сьогодні ми зіграли значно краще, ніж у попередніх іграх. І виходило майже все. У нас в основі не було першого воротаря Віктора Шинявського, а голкіпер – це завжди пів команди. Він, на жаль, зазнав травми, але ми сподіваємось що до наступної гри він повністю відновиться.  

Юрій Войтенко – ФК «Моріон»:

- Насправді наша команда лише напрацьовує свою ігрову форму. Сьогодні суперник продемонстрував чудову гру. Але слід сказати, що ті напрацювання, які ми робили протягом минулих матчів, не стали марними. Але досвіду нам ще не вистачає. Радує те, що ми програли не в «суху». Дякую всім своїм одноклубникам за гру, старалися всі, але ще раз хочу зазначити, що ми програли команді, яка значно сильніше за нас.

«Фармекс Груп» – «Такеда Нікомед» – 3:4 (0:2).

Перша половина тайму пройшла у рівній боротьбі. Команди багато обмінювалися моментами і, загалом, симетрично атакували. Але у середині цієї двадцятихвилинки гравці «Такеди» спочатку скористалися провалом в обороні суперника і повели у рахунку, а за лічені секунди філігранно розіграли комбінацію і подвоїли результат. Далі гра у першій половині матчу проходила за звичним для цього поєдинку сценарієм: на кожну атаку відбувалася відповідь.

У другому таймі помітно активізувався «Фармекс Груп», але було помітно, що команда забула про оборону. Натомість, «Такеда Нікомед» виважено діяла на контратаках і досягнула необхідного результату. Хоча у «Фармекс Груп» була можливість зрівняти рахунок, але наприкінці матчу вони не реалізували пенальті і не змогли свої гострі випади перетворити на гол.  

Євген Лавренко – ФК «Такеда Нікомед»:

- Слід сказати, що цей матч склався для нас доволі непросто через відсутність кількох ключових гравців, які наразі перебувають у відрядженнях. Тож ми змушені були виставити на гру інших футболістів. Для нас ця гра вийшла дуже напруженою, ми багато помилялися, але врешті-решт спромоглися досягнути позитивного результату. Бажаємо суперникам гідно виступити на цьому турнірі. Вони своєю далеко непоганою грою сьогодні добряче попсували нам нерви і мають бути серед лідерів.

Едуард Мусієць – ФК «Фармекс Груп»:

- У цілому мені дуже сподобалася організація турніру. Дякуємо організаторам заходу, тому що значно краще провести свої вихідні активно, принаймні, граючи у футбол, ніж просидіти вдома, за комп’ютером, або біля телевізора. У подібних змаганнях ми беремо участь вперше. Сподіваємось, що виступатиме і на наступних футбольних турнірах. Сьогоднішній день засвідчив, що багато команд ще не сформовані, і наша у тому числі. Ми маємо потенціал і зможемо під час наступної гри захопити перевагу. А в цьому матчі нас розбили на четвірки не так, як треба було. Краще було б розподілити гравців на дві сильні четвірки, а на заміну випускати футболістів неосновного складу, а в нас вийшло по іншому.

«Фарма» – «Санофі» – 3:3 (1:0).

На старті цього матчу невеличкою перевагою заволоділи гравці «Санофі». Вони час від часу стрімко підходили до воріт своїх візаві, хоча довести свої випади до логічного завершення не могли через грамотні дії оборони і воротаря «Фарми». На 12-ій хвилині у воротах «Санофі» побував «первісток», який зорганізував команду. Вони не хотіли миритися з таким станом справ і негайно провели стрімку атаку. Але цього разу бездоганно спрацював захист «Фарми». Подальший розвиток подій у першій половині гри розвивався за непередбачуваним сценарієм. Спочатку ініціативою володіла одна команда, а потім – друга.

Активний початок спостерігався і в другій двадцятихвилинці. До 26-ої хвилини гравці «Фарми» збільшили свою перевагу до 3:0. А вже друга половина тайму була за суперниками. Вони, завдяки своїм злагодженим діям спромоглися впродовж трьох хвилин скоротити, а потім і зрівняти рахунок.  

Сергій Михайлов – ФК «Фарма»:
- Гра була доволі цікавою і напруженою. Завдання, які ми собі ставили, а ми прагнули виграти з рахунком 3:0, не виконали. До середини другого тайму нам його вдалося виконати. А потім через втому, або через часті заміни, ми не змогли втримати потрібний результат. А швидше за все через відсутність досвіду ми пропустили три м’ячі. І в підсумку зіграли внічию 3:3. У цілому мені сподобалася гра нашого захисту і воротаря, а щодо нападу, то треба було більше бити по воротах та більше комбінувати на полі, з флангів тощо.

Андрій Брик – ФК «Санофі»:

- У нас була помітна відсутність трьох гравців основного складу, хоча я вважаю, що ми відіграли цей двобій непогано. Були епізоди, коли провалювалася середня лінія гравців, особливо, коли починала грати широко, а ще не вистачало фінального акорду, тому що моментів у нас було значно більше, ніж у суперника.

«Артеріум» – «Фарма Старт» – 11:4 (5:1).

На старті матчу цих суперників тривала відносно спокійна гра. Переваги не було в жодної з команд, але починаючи з 5-ої хвилини голи «посипалися» саме у ворота «Фарми Старт». На 14-ій хвилині після стрімкого випаду рахунок став 3:0. А динаміка гри зросла у середині першої двадцятихвилинки. Але тут уже невеличка перевага була на боці «Артеріуму». Гравці цієї команди ще декілька разів декласували суперника. Особливо запам’ятався гол на 16-ій хвилині після сольного проходу з лівого флангу. А на останніх секундах тайму «Фармі» вдалося скоротити результат.

Другий тайм дещо відрізнявся від першого. Ця частина матчу пройшла на більших швидкостях, але домінували на полі футболісти «Артеріуму». Вони мали більше гострих моментів і постійно збільшували рахунок, нащо суперник відповідав скромними гольовими випадами. Крім того, що «Артеріум» володів перевагою у голах, гравці цієї команди діяли необережно. Наприкінці тайму помітно активізувались футболісти «Фарма Старт», але цього було явно замало.

Ігор Шерстюк – ФК «Артеріум»:

- Ми у цьому матчі грали грубувато. На жаль, заробили жовту і червону картки, а це ніяким чином не прикрашає гру. Ми повинні працювати над цими помилками під час тренувань і не припускатись їх у майбутньому. Футбол повинен бути без нервів і психозів.

Дмитро Іваненко – ФК «Фарма Старт»:

- Я вважаю, що результат цього матчу цілком закономірний. Опонент весь матч домінував. Загалом сьогодні ми припустили багато помилок, але клас суперника був вище. У нашому складі не було деяких гравців, які могли б нам допомогти, але я вважаю, що результат суттєво б не змінився.