Корпоративная премьер лига   Кубок коммерческих структур  по  ФУТЗАЛУ

Фарм Лига 2013 24.02.2013

24.02.13 спорткомплекс ДСК №3

(Пр.Отрадный 103,въезд со стороны Новополевой и Бакунина)

Фарма-Краб (0:6)

Кретов(36), Ковальчук (6), Лекус(19,20,38), Камянецкий(11)

Морион-Фармекс Групп (3:0)

(Техническое поражение)

Скорая Помощь – Arterium (2:3)

Шевченко(21,33) -Оверченко(19), Божко(12), Завадский(26)

«Фарма» – «Краб» – 0:6 (0:4).

На старті матчу спостерігалася рівна гра, а трохи згодом перевагою заволоділа «Фарма» та утримувала її впродовж нетривалого часу. Але на 6-ій хвилині команда отримала перший гол. Після цього футболісти «Фарми» діяли на полі обережніше, а суперники поступово перейшли в атаку. Вони більше утримували м’яч, мало помилялися в передачах, натомість «Фарма» цим похвалитись не могла. Починаючи з 11-ої хвилини і до свистка на перерву у воротах цього клубу побувало ще три голи.

У другій половині матчу активніше діяв «Краб». Одним із перших моментів команди був розіграш гарної комбінації, після якої «круглий» влучив у штангу. Далі гра трохи вирівнялася. Обидва клуби намагалися створити гострі епізоди біля воріт суперника, але більш продуктивними виявлявся «Краб». Їм протягом останніх чотирьох хвилин вдалося забити ще два м’ячі і, відповідно, виграти з переконливим рахунком.

Андрій Насадюк – ФК «Фарма»:

- Об’єктивно ми були слабкішими. У ході гри робили все, що могли, мали декілька моментів, але не скористалися ними. Я вважаю, що футболісти «Крабу» були явно сильнішими і ми програли цій команді цілком справедливо.

Михайло Сидоренко – ФК «Краб»:

- У футболі завжди виграє той, хто більше прагне перемогти. У сьогоднішньому матчі нам вдалося більше реалізувати моментів, ніж суперникові, тому ми й досягли бажаного результату. До того ж ми завзятіше грали і зробили все задля перемоги.

«Фарма» – «Моріон» – 4:6 (1:2). Товариський матч.

У цьому поєдинку проти ФК «Моріон» мав виступати ФК «Фармекс Груп», але через те, що команда не з’явилася на матч, їй зараховано технічну поразку. Тому й вирішено було провести товариський матч між «Фармою» та «Моріоном».

Незважаючи на товариський статус цього поєдинку, сам хід гри був далеким від дружнього. Команди діяли напрочуд стрімко, багато перепасовувались, а також часто порушували правила. Уже в першому таймі «Фарма» заробила три фоли, а «Моріон» – один. Крім того, арбітри двобою двічі показували жовті картки «Фармі» і один раз «Моріону».

У другому таймі знову ж таки переважно тривала груба гра. Протягом цієї двадцятихвилинки «Моріон» сфолив чотири рази і отримав жовту карту, а суперники сфолили один раз. Разом із тим результат виявився на користь «Моріону».

«Швидка допомога» – «Артеріум» – 2:3 (0:2).

На початку матчу обидві команди почали активну гру. Одразу ж обмінялися кількома моментами, але поступово ініціативою заволоділи футболісти «Артеріуму». Вони швидше наближалися до воріт і частіше били по них. До того вони краще за суперників використали фактор взаємодії гравців. Але на 10-ій хвилині гравці «Швидкої допомоги» створили два гострих моменти. У першому випадку небезпеку нейтралізував захист, а в другому на висоті опинився воротар «Артеріуму». У результаті жорсткої непоступливої гри у першому таймі команді «Артеріум» вдалося проштовхнути два м’ячі у сітку «Швидкої».

У другій двадцятихвилинці команди також діяли стрімко, часто били по воротах. Почасти динаміка гри перемішувалась з емоціями. Два важливі моменти мали реалізувати гравці «Швидкої» у середині тайму, хоча жоден із них не довели до логічного завершення. Згодом їм вдалося скоротити рахунок і заволодіти територіальною перевагою. Проте футболісти «Артеріуму» добряче скористалися контратакувальними випадами і саме завдяки ним у середині другої половини гри здобули переможний результат.

Ігор Шерстюк – ФК «Артеріум»:

- Гра складалася дуже напружено. Чому, не знаю. Можливо, через вчорашнє свято (23 лютого – День Захисника Вітчизни) і його наслідки далися взнаки сьогодні. А загалом, і ми і суперники відпрацювали на високих швидкостях. Крім того, багато браку було в передачах. І на завершальній стадії явно недопрацьовували. Власні помилки і недоліки нам ще належить розібрати під час тренувань. А в цілому результатом і грою ми задоволені.

Дмитро Швець – ФК «Швидка допомога»:

- Сьогодні у нас був сильний суперник, гідний перемоги. Гра проходила на рівних, команди багато обмінювалися контрвипадами. Скажімо так, із нашого боку основним недоліками були низька реалізація моментів. Якби ми чіткіше та рішучіше діяли в атаці, то ми б мали більше шансів на взяття воріт суперника і тоді невідомо, з яким результатом закінчилася б гра. Проте, сталося так, як сталося. А наостанок хочу щиро подякувати усім хлопцям за проявлений характер і бажання перемогти, але, на жаль, у нас не вийшло сьогодні зорганізуватися і перемогти. Упродовж гри, незважаючи на те, що програвали, ми намагалися заволодіти ініціативою, але фортуна була явно не на нашому боці.  

«Dio-Soft» – «Швидка допомога» – 5:4