Корпоративная премьер лига   Кубок коммерческих структур  по  ФУТЗАЛУ

Фарм Лига 2013 03.03.2013

03.03.13 спорткомплекс НУХТ (Пр.Науки 29А)

Фармастарт-Teva (10:2)

Бунчук(31,37,38), Скок(12,30,37), Чуприна(5,15,24), Иваненко(39)- Кожушко(32), Обрезан(28)

Оптима Фарм- Sanofi Aventis (9:1)

Перегиняк(5,10), Рыбак(13,31,37,39) ,Халепа(14), Власенко(12,27) -Гресик(11)

Nycomed- Gedeon (0:4)

Шелковой(40), Степанов(3), Бут(7,34)

«Фарма Старт» – «Тева» – 10:2 (3:0).

Гра проходила зі змінним успіхом, але більше її контролювали футболісти «Фарма Старт». Вони чіткіше діяли при передачах та влучніше били по воротах. Хоча гравці «Теви» не складали зброю і намагалися заволодіти ініціативою, провели декілька атак, але реалізація систематично підводила команду. Тож поєдинок пройшов на високих швидкостях і з невеличкою перевагою «Фарми», який завершився їхньою переконливою перемогою.

 

Дмитро Іваненко – ФК «Фарма Старт»:

- На недільну гру ми не змогли зібрати повний склад команди, тож на початку матчу були певні побоювання, але, як продемонстрував перебіг подій матч йшов за нашим сценарієм. Нам вдавалося провести всі комбінації, які ми награвали. А в цілому серед наших гравців спостерігалася висока самовіддача. Хоча суперник нас частенько турбував, але результат засвідчив, що ми були сильнышими. А, загалом, ми сильно здивувалися таким рахунком, тому що «Тева» виглядала непогано. Повної нашої переваги у матчі не було. Ми хоч і виграли обидва тайми, але суперникам слід віддати належне за їхню самовідданість. Через брак замін нам було непросто грати. Хоча в цілому нам дуже приємно, що ми досягли такого результату у чесній виснажливій боротьбі.

 

Олександр Музиченко – ФК «Тева»:

- Наш недільний суперник виглядав значно зіграніше і тому здобув таку переконливу перемогу. Ми переважно любителы, а нам протистояли більш професійні футболісти. Наразі ми граємо на межі своїх можливостей, а хлопцы, які грали проти нас, виглядали краще, ніж ми. Пізніше ми з’ясували, що вони вже сім років виступають на різних турнірах, а нашій команді лише півроку і, відповідно, у нас поки що не все виходить. Сподіваємось підтягнути наші фізичні кондиції задля того, щоб гідно виступати проти кращих київських команд. До нашого клубу входять гравці, які працюють на нашій фірмі, тобто, ми граємо без легіонерів. А є команди, у складі яких є орендовані футболісти. Ми ж прагнемо боротися своїми силами.

 

«Оптима Фарм» – «Санофi Авентiс» – 9:1 (5:1).

Явним фаворитом цього матчу були гравцы «Оптими». Їм вдавалося відтягувати на себе футболістів «Санофі», а потім стрімко атакувати ворота суперника. Хоча вони й намагалися зіграти на контратаках, але більше одного гола забити не змогли, а повним господарем поєдинку була команда-переможниця.

 

Пилип Хохлов – ФК «Оптима Фарм»:

- У цій грі нам вдалося зробити все, що ми собі запланували, тому й виграли. Ми сподівалися, що суперник чинитиме більш запеклий опір, але не судилося. Отже ми доклали зусиль і виграли у цьому поєдинку з переконливим результатом. Хоча повної переваги у нас не було, а була краще реалізація. Суперник гідно виглядав у цьому матчі, але, саме завдяки нашій чіткій реалізації ми здобули перемогу.

 

Андрій Брик – ФК «Санофi Авентiс»:

- Ми програли одному з лідерів турніру. У недільному матчі гравці «Оптими» виявилися більш зібраними, ніж ми, хоча ми також прагнули забити, діяли не від захисту, а від нападу, щоб швидше відігратися, а треба було грати більше від оборони. Тож у першому таймы ми пропустли п’ять м’ячів, а на початку другого тайму ми відійшли до захисту і пропустили менше. Хоча в цілому у нас не виходила кінцівка комбінацій і ми не могли реалізувати свої атаки. Для нас це другий турнір, в якому ми беремо участь і, можливо, наша поразка пов’язана з відсутністю досвіду. Але згодом ми його здобудемо.

 

«Нiкомед» – «Гедеон» – 0:4 (0:2).

На старті поєдинку спостерігався активний початок. Обидві команди діяли максимально гостро, але трохи згодом футболісти «Гедеону» заволоділи ініціативою і свою перевагу перетворили на голи. Натомість, «Нікомед» створював поодинокі випади, але цього було явно замало для гідної конкуренції. До того ж майбутні переможці почасти застосовували пресинг, що унеможливлювало дії суперників.  

 

Максим Гнатенко – ФК «Гедеон»:

- Насамперед хочу щиро подякувати публіці, яка несамовито нас підтримувала, а також організаторам чемпіонату. Зал, в якому довелося грати, просто чудовий. Що стосується гри, то ми почали доволі жваво, влаштовували прессинг, завдяки цьому й забили два голи. Але суперник виявився серйозною командою і наприкінці першого – на початку другого тайму вони намагалися заволодіти ініціативою, хоча ми додали у грі і все ж таки виграли.

До речі, користуючись нагодою, хочу зазначити, що у першому матчі проти «Санофi Авентiс», який ми виграли з рахунком 5:3, моє прівзище було записане з помилкою «Шатенко», а насправді воно «Гнатенко».