Корпоративная премьер лига   Кубок коммерческих структур  по  ФУТЗАЛУ

Фарм Лига 2013 17.03.2013

17.03.13 спорткомплекс НУХТ (Пр.Науки 29А)

Nycomed- Скорая Помощь (3:6)

Олехнович(9,14),Марков(40)-шевченко(5,26),Сокол(30,38),Москалик(7),Борисевич(36)

Nycomed - Скорая помощь http://youtu.be/hFCDbeyKWuQ

Sanofi Aventis – Морион (5:1)

Романюта(20,31),Жураев(5,17),Суслюк(28)-Бабийчук(23)

Sanafi Aventis - Морион http://youtu.be/yVNcs3uvqW0

Фармастарт - Краб (3:4)

Помазанов(31,36),Иваненко(26)-Ковальчук(33),Игольников(19),Легус(37,40)

Фармастарт - Краб http://youtu.be/JWeNZe5rQpc

Фармекс Групп - Sanofi Aventis (1:6)

Коваль(39)-Сослюк(23,24),Гресик(17),Жураев(37)Самойленко(13),Войтенко(2)

Фармекс Групп - Sanafi Aventis http://youtu.be/l5X8rcUXZJ4

«Нікомед» – «Швидка допомога» – 3:6 (2:2).

Перша половина першої двадцятихвилинки пройшла спокійно без гострих випадів, але з багатьма помилками, переважно на прийомі м’яча. Після десятихвилинної розвідки гра активізувалася. Команди почали діяти гостро і завзято, більше перепасовувались і стрімко підходили до воріт одна одної. Перший тайм закінчився відповідно характеру гри, унічию.

У другій половині матчу гравці «Швидкої» пішли на штурм воріт суперника. Вони багато били по воротах і швидко досягли необхідного результату. Хоча були періоди, коли команди обмінювалися випадами, але футболісти «Швидкої» діяли злагодженіше і після здобуття переваги більше контролювали «круглого». На останніх хвилинах матчу «Нікомед» створив гострий випад, який закінчився підступним ударом, але воротар відвів загрозу.

Євген Лавренко – ФК «Нікомед»:

- Незважаючи на нашу поразку, гра була неперевершеною. Ми отримали величезне задоволення від самого футболу. А саме поразка пов’язана з неузгодженостями гравців. Але ми дякуємо суперникові за чудову боротьбу на полі і бажаємо їм успіхів у подальших матчах. Ми ж не зупинимося і будемо надалі напрацьовувати майстерність, оскільки хочеться складати гідну конкуренцію класним клубам ліги. Я вірю, що ми зможемо це зробити, оскільки від кожної гри додаємо в якості. У наступних матчах ми чинитимемо більш запеклий опір. Ми – не професійний клуб і нам не вистачає фізичної підготовки і це стає помітним у другому таймі, коли ми втомлюємось. Через зайнятість на виробництві нам не вдається часто збиратися на тренуваннях, щоб напрацювати якість гри. Але ми це виправимо.

Віталій Шевченко – ФК «Швидка допомога»:

- Гра пройшла не так, як я сподівався. Мені здавалося, що можемо зіграти більш впевнено, але я не знаю чому не вийшло. Може, це пов’язано з вихідними, після яких ми не сконцентрувалися. Тим паче результат за грою. Ми себе знайшли у другому таймі і досягли перемоги. Хоча наших прогалин було достатньо. Спочатку ми недооцінили суперника, а виявилося, що вони добре проводять контратаки. І ми в цьому програвали. Мені здається, що можна було уникнути цих трьох голів. Проте, вони цілком заслужені. Наш суперник гідно боровся і злагоджено діяв на контратаках. Крім того, хочу подякувати всім, і своїм одноклубникам і суперникам за цікаву боротьбу, а також побажати своїм товаришам по команді грати чіткіше і не робити «дитячих» помилок.

«Санофі» – «Моріон» – 5:1 (3:0).

Змінний успіх спостерігався протягом усього першого тайму. Ініціативою на полі намагалися заволодіти обидві команди, але м’ячі влітали лише в одні ворота.

Другий тайм суттєво відрізнявся від першого. Тут переважала спокійна гра, майже без гострих випадів. Але точкові удари вдавалося завдавати футболістам «Санофі». Вони, грою у короткий пас, стрімко наближалися до воріт суперника і до 31-ої хвилини досягли переконливого результату. На 33-ій хвилині карколомний сейв голкіпера «Санофі» не дозволив скоротити рахунок у матчі. Решта часу пройшла у спокійні боротьбі.

Андрій Брик – ФК «Санофі»:

- Насправді до цієї гри наша команда підійшла у найкращій кондиції. Ми менше провалювалися в захисті, злагодженіше грав напад і, відповідно, досягли того рахунку, який світиться на табло. Ми цим результатом цілком задоволені.

Олександр Ємець – ФК «Моріон»:

- Феноменальна поразка! За загальними характеристиками ми, на жаль, не змогли зібратися і відіграли дуже неефективно. За це й отримали відповідний результат. Постараємось гідно налаштуватися на наступний матч проти ФК «Оптима» і продемонструвати кращу гру. А наші сьогоднішні суперники молодці. Вони проявили характер і продемонстрували високий клас гри.

«Фармастарт» – «Краб» – 3:4 (0:1).

У першій половині тайму «Краб» мав невеличку перевагу, але у середині цієї двадцятихвилинки гра вирівнялася. Обидві команді намагалися діяти від оборони. Хоча футболісти «Крабу» старалися більше атакувати і мали певні неточності. Наприкінці першого тайму команди обмінялися атаками, але лише «Крабу» вдалося «проштовхнути» м’яч у сітку воріт суперника.

У другій двадцятихвилинці гра була рівною. Обидва клуби атакували, завдали однакову кількість ударів і, здавалося, що після 33-ої хвилини «Фармастарт», виграючи в один м’яч, не втратить мінімальну перевагу. Але на 37-ій хвилині футболісти «Крабу» продемонстрували витончену техніку і зрівняли рахунок. Вони ж зробили «гол у роздягальню», який виявився переможним.

Дмитро Іваненко – ФК «Фармастарт»:

- Усе в матчі склалося до болю просто. Напевно, вся справа в концентрації, яку ми втратили. Не забиваєш ти, забивають тобі. Нічого неординарного не сталося. Обидві команди грали на рівних, але ми не змогли реалізувати у першому таймі два чи три моменти. А забивати треба було. У другому ми вели в рахунку і впродовж трьох-чотирьох хвилин втратили концентрацію. Це потягнуло за собою і втрату контролю на полі. Хоча хлопці грали старанно, але наприкінці матчу стався нещасний випадок.

Кирил Крєтов – ФК «Краб»:

- У цілому в першому таймі перевага була повністю на нашому боці. Це проявилося і в грі і в рахунку. Потім ми, можливо, занадто повірили у свою перемогу і розслабились, пропустили пару не потрібних м’ячів. Потім зібралися, забили і виграли. У мене залишилися позитивні спогади від суперника. Це класна команда. Я вважав, що ми виграємо з більшим рахунком і з меншими нервами. А нас підводила реалізація моментів. Сьогодні це була наша найголовніша перешкода у здобутті перемоги. Моменти створюємо, а забити не можемо. Над цим ще треба працювати.

«Фарлюкс» – «Санофі» – 1:6 (0:3).

Від старту поєдинку «Санофі» більше утримував у себе м’яч, але у першій половині тайму атакував нечасто. Хоча й провів три результативні комбінації. Натомість, їхні візаві створювали лише рідкісні випади.

Другу двадцятихвилинку активно розпочали знову ж таки футболісти «Санофі». За три хвилини від старту їм удалося збільшити рахунок. Але в цілому обидва клуби продемонстрували динаміку, високий ритм і обопільно атакували ворота одне одного. Команди грали колективно, передаючи паси на різні відстані. Хоча ближче до успіху були гравці «Санофі». Вони й здобули таку впевнену перемогу.

Віталій Асмолов – ФК «Фарлюкс»:

- Матч видався передбачувано важким. Я вважаю, що нашій команді не вистачило фізичної підготовки і високої індивідуальної майстерності під час завершення атак. Ці чинники й спричинили поразку.

Алішер Жураєв – ФК «Санофі»:

- Це наша друга на сьогодні гра. На неї ми виходили вже втомленими. Саме через втому ми часто не поверталися назад. А на позиціях ми відпрацювали непогано. У матчі ми старалися грати більше від оборони, на контратаках. Суперник, захоплюючись атакою, почасти провалювався, чим ми й користувалися і забивали необхідні нам м’ячі. У цілому результат 6:1 вважаю не дуже справедливим, оскільки суперник не відсиджувався у глухій обороні, а діяв активно і наполегливо. Враховуючи те, що в нас молода команда і ми лише вдруге беремо участь у таких турнірах, то я вважаю, що це результат непоганий. Хоча, незважаючи на перемогу, нам бракує фізичної активності і сили.