Корпоративная премьер лига   Кубок коммерческих структур  по  ФУТЗАЛУ

Финансовая Лига 07.04.2013

Universalbank- Deloitte (0:2)
Brit Mark - Сбербанк России (0:5)
Наста – Fidem  (6:4)

BritMark - Сбербанк России https://www.youtube.com/watch?v=omugvxG7Wp4
Наста - Fidem https://www.youtube.com/watch?v=sn-qCjzACFk
УниверсалБанк - Deloitte https://www.youtube.com/watch?v=ISfDl1DPDyw


Universalbank - Deloitte (0:2)
Гудима(38), Золотухин(17)

Brit Mark - Сбербанк России (0:5)
Соломянюк(32), Шкаченко(38)Л яхов(28,31), Круковский(24)

Наста – Fidem  (6:4)
Татарчук(4,12), Олищук(6,38,39), Кодар(35) - Собара(29), Шевченко(25,40), Ботаченко(24)«Britmark» – «Сбербанк Росії» – 0:5 (0:0).
У першому таймі гравці «Бритмарку» захопилися атакувальними діями і почасти йшли вперед, а їхні візаві грали на утримання м’яча. Вони, отримавши «круглого», намагалися довго перепасовувати його, шукаючи моменту для контратаки. Але різких випадів, крім удару п’ятою «сбербанківця», що пройшов повз ворота на 6-ій хвилині, жодна команда так і не створила. Хоча напруженість відчувалася.
У другій двадцятихвилинці гра помітно змінилася. Обидві команди намагалися створювати небезпеку біля воріт одна одної. А «сбербанківці» загострили гру діями в атаці. Одразу після сирени відбувся обмін ударами, на перешкоді яких стали оборона та голкіпер. Але на 24-ій хвилині «банкірам» вдалося «проштовхнути» перший м’яч. За дві хвилини після цього «Бритмарк» міг зрівняти результат, але чудовий сейв воротаря суперників відвів небезпеку. Незабаром «банкіри» збільшили рахунок. Це дозволило їм почуватися впевнено і домінувати на полі. «Бритмарк» намагався контратакувати, навіть у деяких епізодах здавалося, що пішов ва-банк, але голи влітали саме в їхні ворота. Остаточний рахунок сформувався на 38-ій хвилині гри.  

Микола Мотрушенко – ФК «Бритмарк»:
- Чесно кажучи ми очікували іншого результату, але нам не вистачило самовіддачі. Та й людей у команді було мало. Суперник гідно тримався. Якщо перший тайм ми відстояли на «нуль», то у другому нам, напевно, не вистачило фізичних кондицій. Ми просто втомилися у другій половині гри. Це й спричинило таку поразку. Ми щиро поздоровляємо суперника з перемогою.

Антон Мартинюк – ФК «Сбербанк Росії»:
- Перший там був доволі напруженим. Боротьба на полі була рівною. В обох команд багато чого не виходило. Ми вдало використали перерву між таймами. Після чого змогли розкрити слабкі місця суперників, скористалися ними у другій половині гри і змогли забити п’ять «сухих» м’ячів. Натомість, «Бритмарк» міг собі дозволити лише поодинокі випади до наших воріт, але на щастя для нас і, на жаль, для них, ми втримали рахунок. Отже результат 5:0 – це переконлива перемога і завжди приємно та вигравати.   

«Наста» – «Fidem» – 6:4 (3:0).
Упродовж усього матчу тривала начебто і рівна гра, але «Наста», завдяки чіткому пасу та багатоходовим комбінаціям, вже до 12-ої хвилини змогла вести в рахунку 3:0. Суперник організував декілька контратак, але вони результату не мали.
У другому таймі «Фідем» створив диво і зрівняв рахунок. Усе ж таки їхня наполегливість стала їм винагородою. Проте втримати і розвинути успіх вони не змогли. Починаючи з 35-ої хвилини гравці «Насти» виважено і лаконічно забили ще три голи, чим і забезпечили собі перемогу.

Олег Руденко – ФК «Наста»:
- Команда «Фідем» виявилася цікавим суперником. У першому таймі в нас виходило майже все. Ми вдало діяли в пас та індивідуально атакували. А в другому таймі трохи втомилися, що і далося взнаки, оскільки лава запасних у нас сьогодні була не довгою. Суперник цим скористався і зрівняв рахунок. Ми побачили, що суперник активізувався, відігрався і відповідно примусив нас до активних дій. Ми вирішили вигравати. І доклали задля перемоги зусиль. Хоча нічия нібито й влаштовує нас, ми і надалі перебували б на першій сходинці, але нам хотілося показати, що маємо можливості заслужено виграти і довести своє лідерство. Хоча хлопці, звісно, також втомилися, як і ми. Але за гідний спротив та виснажливу боротьбу хотів би подякувати команді-суперниці.

Олексій Печенов – ФК «Фідем лайф»:
- Було помітно, що обидві команди гідно провели цей поєдинок. Наша команда прийшла не у повному складі, хоча матч був не вирішальним і кожен із клубів продемонстрував, на що здатен. Сподіваюсь, що з цією командою зустрінемося у фіналі першості. Ми мали нагоду звести гру на нічию, а подекуди й могли виграти, але нам не вистачило фізики. Із «Настою» грати дуже важко, оскільки вона за класом вище нас, тим більш у них усе виходило.