Корпоративная премьер лига   Кубок коммерческих структур  по  ФУТЗАЛУ

Фарм Лига 2013 07.04.2013

Фарма – Фарма Старт – 2:5 (1:1)
Тева – Краб – 2:8 (0:3)
Такеда – Артеріум – 0:11 (0:4)
Швидка допомога – Гедеон – 7:1 (5:0)


Teva - Краб https://www.youtube.com/watch?v=gnXhQr3JnUQ
Фарма - Фармастарт https://www.youtube.com/watch?v=dEOtJCNibYo
скорая помощь - Гедеон https://www.youtube.com/watch?v=e2jZZbgU4CQ
Такеда - Артериум https://www.youtube.com/watch?v=cZj3Vr_oq8E

«Фарма» – «Фарма Старт» – 2:5 (1:1).
Від старту матчу в атаку одразу пішли футболісти «Фарми Старт». Вони утримували ініціативу на полі впродовж тривалого часу. Хоча подекуди й «Фарма» переходила в атаку. Гравці «Фарма Старт» виглядали впевненіше і багато загрози створювали зі стандартних положень, а особливо з кутових. Один такий епізод закінчився взяттям воріт «Фарми» на 7-ій хвилині. Алі гра не змінила свого ходу і невеличкою перевагою володіли майбутні переможці. Але на 15-ій хвилині «Фарма» з контратаки зрівняла рахунок.
У другій двадцятихвилинці хід гри суттєво не змінився. «Фарма Стар» подовжувала атакувати, а суперники діяли переважно у захисті. Несподівана контратака «фармівців» призвела до голу у ворота «ФС». Перебуваючи у незаздрісному положенні «Фарма Старт» пішла на штурм воріт суперника і до 36-ої хвилини вже вигравала з переконливим рахунком. Гравці «Фарми» лише поодиноко контратакували і спромоглися забити лише один м’яч. В одному випадку наприкінці гри вони створили небезпечну ситуацію біля воріт «ФС», але воротар останніх у суперсейві відвернув небезпеку від власних воріт.
 

Андрій Насадюк – ФК «Фарма»:
- Гра була важкою. Ми всі, як один, старалися, але командна-суперниця була явно сильніше і переграла нас на швидкостях. Ми могли б зіграти краще, але не використали свої моменти, а ми їх мали. Нереалізація призвела до розгубленості у наших лавах і, як наслідок, ми пропустили прикрі голи. Суперники виглядали непогано, за що ми й хочемо їм подякувати.

Сергій Шевченко – ФК «Фарма Старт»:
- Важко щось пояснювати. Ми просто налаштувалися на гру і перемогли.

«Тева» – «Краб» – 2:8 (0:3).
У першому таймі цього матчу ініціативу захопили гравці «Крабу». Вони утримували у себе м’яч, грали у довгий та короткий пас і били по воротах, але їхні атаки не призводили до бажаного результату. У першій половині тайму гравці цієї команди завдали два потужні удари, але небезпеку ліквідував захист «Теви». Нарешті прорив стався на 10-ій хвилині, коли рахунок змінився на користь «Крабу». Цей гол суттєво стимулював команду і вони повністю заволоділи перевагою. Вони активізували свої дії за допомоги індивідуальної техніки, пасів та ударів здалеку. Далі «крабівцям» вдалося ще двічі пробити оборону своїх візаві.
У другому таймі на 24-ій хвилині вже футболісти «Теви» забили гол-красень. Вводячи м’яч з ауту гравець команди поцілив його точнісінько на ногу своєму партнерові і тому нічого не залишалося, як ефектно перекинути «круглого» через голкіпера «Крабу». Хоча останніх скорочення рахунку лише підбадьорило і вони знову перейшли у тотальний наступ. Це призвело до гри в обороні однієї команди та гри у нападі – іншої. Упродовж восьми наступних хвилин «Краб» ще п’ять разів вразив ворота суперників і лише на останніх хвилинах «Тева» скоротила результат на один гол.    

Тарас Волощук – ФК «Тева»:
- Матч був хорошим. Обидві команди старалися належним чином. Усі зіграли непогано. Щоб здобути хоча б нічию, нам потрібно бути більш технічними. Тож саме техніки нам і не вистачило. Сподіваюсь, що перед наступним сезоном ми детальніше потренуємось і спробуємо зіграти краще.

Євген Ігольников – ФК «Краб»:
- Різниця була у майстерності футболістів. У цьому матчі ми домінували на полі. Команда «Тева» класний суперник, гідний перемоги, але їй не вистачає зіграності, технічної майстерності тощо. Ми це зрозуміли і захопили перевагу вже на старті двобою. Хоча ми не виглядали бездоганно і пропустили образливі голи, яких можна було уникнути. Крім того, хочеться зосередити увагу на одному з випадків: наш гравець віддає м’яч на воротаря, той випускає його, склалося враження, що він не розуміє, що треба з ним зробити, і в підсумку ми пропускаємо гол. Ці помилки виникають від втрати концентрації, а ще від того, що ми інколи не розуміємося зі своїм гравцем. Це наш мінус, який призводить до негативних результатів.

«Такеда» – «Артеріум» – 0:11 (0:4).
Повним фаворитом цього поєдинку були гравці «Артеріуму». Команда одразу заволоділа перевагою і діяла на високих швидкостях, часто била здалеку, виводила своїх партнерів на ударну позицію. У «Такеди» виник майже єдиний епізод у середині тайму, а загалом голи влітали саме в їхні ворота.
У другій половині гри «Такеда» трохи активізувала свої дії, але все одно чітко збудувати гру у нападі не змогла. І знову голи посипалися в їхні ворота. Таким чином до фінальної сирени «Артеріуму» за допомогою влучних ударів та технічності вдалося забити ще п’ять «сухих» м’ячів.

Володимир Жданов – ФК «Такеда»:
- Гра видалася дуже складною. «Артеріум» у технічному плані доволі непогано підійшов до цього матчу. Ми ж у деяких випадках розгубилися. Це свідчить про те, що ми ще не досягли певного рівня. Цього виявилося достатньо, щоб «наколотити» нам. Але ми будемо старатись, тренуватись і розвиватись. Я вважаю, що у нас усе попереду. Поразки мають привчати і згуртовувати команду.  

Сергій Атаманчук – ФК «Артеріум»:
- На мою думку, незважаючи на рахунок, обидві команди виглядали непогано. Просто нам вдалося зробити більше і якісніше провести цей поєдинок.

 «Швидка допомога» – «Гедеон» – 7:1 (5:0).
Футболісти «Швидкої допомоги» з першого матчу зарекомендували себе міцною командою, з якою слід рахуватися. Ось і в цьому поєдинку вони підтвердили своє реноме. Від старту гри ця команда захопила перевагу і не віддавала її майже впродовж всіх двадцяти хвилин. Гравці «Швидкої» багато розпасовували і, відповідно, виводили своїх гравців на ударну позицію. Завдяки злагодженим діям вони вже до 18-ої хвилин вели у рахунку 5:0. Суперник оговтався від такого шоку лише наприкінці першого тайму і створив декілька небезпечних випадів. Але до бажаного результату вони не призвели.
Друга двадцятихвилинка суттєво відрізнялася від першої. Цього разу «Гедеон» активізувався і більше атакував, але м’яч у ворота суперника вперто не йшов. «Швидка» ж більше грала на контратаках. Але і в такий спосіб вони спромоглися збільшити рахунок. І лише на останніх секундах удача посміхнулася «Гедеону», який забив гол престижу.

Дмитро Швець – ФК «Швидка допомога»:
- Користуючись нагодою дуже хочу висловити щиру подяку організаторам турніру. Ми цілком задоволені своїм виступом на ньому і відкрили себе, як команду потужну, цікаву і конкурентноздатну. Вдвічі приємно, що частина зібраних із цього чемпіонату коштів підуть на лікування дітей хворих на рак. А щодо гри, то вона не була легкою, але нам вдалося контролювати її і в підсумку перебороти суперника на фізиці.

Максим Гнатенко – ФК «Гедеон»:
- Я також хочу подякувати організаторам цього чемпіонату за надану можливість футболістам-аматорам проявляти себе на змаганнях. А що стосується гри, то сьогодні ми явно поступалися. У нас не виходило давати точні паси і розігрувати комбінації. Втратили центр поля і «посипалися»…