Корпоративная премьер лига   Кубок коммерческих структур  по  ФУТЗАЛУ

Финансовая Лига 13-14.04.2013

Britmark – Ernst&Young – 2:1 (1:1)
Universalbank – Baker Tilly – 1:3 (1:1)
Наста – Deloitte – 10:5 (5:1)
Сбербанк Росії – Fidem Life – 4:3 (2:1)

«Ernst&Young» – «Universal Bank» – 7:2 (2:1)
«Britmark» – «Baker Tilly» – 3:4 (2:2)
«Fidem Life» – «Deloitte» – 3:2 (1:0)
«Сбербанк Росії» – «Наста» – 1:6 (1:1)


Наста - Deloitte https://www.youtube.com/watch?v=eWEb6mGQZBo
Universalbank - Baker Tilly https://www.youtube.com/watch?v=O-HHTCJ4Mk4
BritMark - Ernst&Young https://www.youtube.com/watch?v=n04WWmsCJe8
Сбербанк России - Fidem https://www.youtube.com/watch?v=uwNe2QuMCOg

«Britmark» – «Ernst&Young» – 2:1 (1:1).
Перший тайм цієї гри пройшов у спокійній боротьбі з нечастими випадами на ворота одне одного. Командам вдалося створити лише дві гольові атаки і вирішення долі матчу перенести на другий тайм.
У другій двадцятихвилинці гра дещо загострилася. Гравці «Ernst&Young» більше утримували «круглого» в себе і шукали шляхи до воріт суперника. Проте на 23-ій хвилині суперник підловив їх на контратаці і вийшов уперед. Після чого відійшов в оборону. Натомість, футболісти «Ernst&Young» збільшили оберти і перейшли до атакувальних дій. Але вони були більше сумбурними, ніж ефективними. А тим часом «Britmark» відзначився ще одною найгострішою атакою лише на 30-ій хвилині. Але суперник одразу відповів і двічі завдав потужного удару по воротах. Обидва випади успіху не мали, хоча нерви своїм візаві попсували. Решту часу команди провели динамічно, що викликало різні емоції у гравців. Але все ж таки, незважаючи на поразку, трохи більше переважали на полі футболісти «Ernst&Young».   

Андрій Косенков – ФК «Britmark»:
- На початку матчу вдалося забити два швидкі голи, потім було багато моментів, які ми не змогли реалізували. Це наша прогалина. Фарт був явно не на нашому боці. Але, на щастя, ми змогли втримати контроль за ходом гри і перемогти. А ще хочу віддати належне суперникові. Вони не знітилися після двох голів і продовжували боротьбу.

Роман Сипаренко – ФК «Ernst&Young»:
- Цей матч склався дуже цікаво. Ми ще у першому таймі зрозуміли, що не зібралися на цю гру, не зосередилися на суперникові тощо. У другій половині гри ми вже намагалися відігратися, продемонстрували все на що здатні. Хоча, як з’ясувалося, не все. У підсумку все закінчилося не на нашу користь. На жаль. Будемо боротись далі. У неділю граємо за третє місце.

«Universalbank» – «Baker Tilly» – 1:3 (1:1).
Гра між цими суперниками була насичена динамізмом, високими швидкостями. Суперники упродовж усіх сорока хвилин матчу симетрично атакували. Головною зброєю обох команд був короткий пас, завдяки якому вони наближалися до воріт. Рахунок було відкрито на 9-ій хвилині матчу. А на 18-ій за допомоги рикошету «Universalbank» міг подвоїти результат, але м’яч пройшов поруч зі стійкою. А вже за мить після швидкісного розіграшу суперники зрівняли рахунок.
У другому таймі на 28-ій хвилині 100% момент не реалізував майбутній переможець поєдинку, а ще за хвилину удар гравця «Baker Tilly» прийняла на себе штанга воріт. Це засвідчило, що невеличка перевага у матчі перейшла до них. Далі впродовж чотирьох хвилин у середині тайму їм вдалося двічі забити і встановити, нарешті, переможний результат. Решту часу напруженість не вщухала, але до зміни рахунку це не призвело.   

Олексій Карплюк – ФК «Universalbank»:
- Ми продемонстрували повну незіграність у цьому двобої. Ми могли і мали вигравати, але нам не вистачило зіграності та самоорганізації. Нам першим вдалося зробити декілька гострих атак, ми пішли вперед, але результату від цього не досягли. Потім не змогли вибудувати оборону і почали пропускати суперника до воріт. Виявилися безсилими проти нього. Дуже вдячні нашому воротареві. Якби не він, то рахунок міг бути більшим. Важко скзати, чому ми так безвідповідально провели цей матч, хоча на початку та наприкінці гри ми мали перевагу і декілька шансів на реалізацію моментів, але фортуна була не на нашому боці. На жаль.

Дільгам Гаджиєв – «Baker Tilly»:
- Ця півфінальна гра була далеко не з легких, але ми намагалися боротися до кінця, за кожен м’яч, і завдяки цьому ми зробили все, що планували. Ця перемога не є розгромною, але грою ми цілком задоволені.

«Наста» – «Deloitte» – 10:5 (5:1).
Від старту матчу «Наста» намагалася утримувати в себе м’яч і вже на 2-ій хвилині повела у рахунку. Незабаром суперник провів хорошу контратаку і його удар зупинила поперечина воріт. Гравці «Насти» й надалі чітко перепасовувались і поступово наближалися до воріт «Deloitte». А вони контратакували і в результаті одного такого випаду скоротили рахунок на 8-ій хвилині. А «Наста» наполегливо йшла вперед і таким чином до 17-ої хвилини вона вигравали з рахунком 5:1.
Як і в першій половині гри, так і в другій, рівно як і в попередніх матчах «Наста» грає з максимальним коефіцієнтом корисної дії. За мінімуму різких моментів вони примудряються забивати максимум м’ячів. Їм лише не вдалося забити наприкінці першого тайму і на початку другого, а в решті випадків вона свої моменти реалізувала. Хоча у другій двадцятихвилинці помітно активізувався «Deloitte». Вони продемонстрували бойовий дух і наполегливість, завдяки чому забили чотири голи, хоча суперник спромігся на більше. Тож цілком заслужена перемога «Насти».    

Павло Литвин – ФК «Наста»:
- Усі хлопці в цьому матчі відіграли добре. Ми вже сьогодні, граючи проти ФК «Deloitte» налаштовувались на фінал. У неділю постараємось зіграти краще. А для цього слід зробити висновки від сьогоднішніх помилок. У півфінальному матчу ми трохи не догравали в захисті, помилялися на передній лінії. І, загалом, нам треба покращувати результат.

Дмитро Кичмаренко – ФК «Deloitte»:
- Ми припустили багато помилок. Намагалися грати двома складами. Один із них був явно гірше підготовлений, ніж інший. А в цілому ми програли через наші помилки. У нас були провали майже на всіх лініях гри, які й спричинили поразку. У сьогоднішньому матчі команда-суперниця таких помилок не припускала. Гравці «Насти» продемонстрували злагоджену рівну гру протягом усього поєдинку.   

«Сбербанк Росії» – «Fidem Life» – 4:3 (2:1).
У першому таймі цього матчу спостерігалася спокійна гра і перший гострий момент виник лише на 4-ій хвилині поєдинку біля воріт «Fidem Life» і він одразу ж став результативним. Далі гра проходила зі змінним успіхом. Команди багато перепасовували і до 18-ої хвилини «банкіри» вигравали з мінімальним рахунком 2:1.
У другій половині гри після стрімкого прориву «фідемівців» рахунок вдалося зрівняти. Але наполегливість їхніх візаві була більш суттєвою і вони завдяки своїм комбінаціям до середини тайму відірвалися ще на два м’ячі. Лише наприкінці матчу «Fidem Life» провів контратаку і скоротив рахунок.

Антон Мартинюк – ФК «Сбербанк Росії»:
- Гра була нервовою, складною, як і має бути півфінальний двобій. Суперник був доволі складним і непоступливим. Тож перемога нам дісталася нелегко. Слід відзначити, що сьогоднішня перемога здобута завдяки командним та індивідуальним діям гравців нашого клубу. А що стосується самої гри, то вона була рівною, багато чого виходило і в нас і в суперника. Але сьогодні удача була більше на нашому боці. Нехай і з мінімальною перевагою, але все одно ми здобули цілком справедливу перемогу.

«Ernst&Young» – «Universal Bank» – 7:2 (2:1).
Перші п’ять хвилин матчу тривала спокійна гра без гострих моментів. Але розіграш із лівого флангу призвів до взяття воріт «банкірами». Після забитого голу вони помітно активізувалися і наполегливо впевнено пішли вперед. Їхні атаки розпочиналися від центру і перекочовували на фланги. На 12-ій хвилині біля воріт «універсалів» утворилася метушня і захисник цієї команди зрізав м’яч у сітку, зрівнявши тим самим рахунок. Далі гра знову трохи заспокоїлася. І лише на 19-ій хвилині гравці «Ernst&Young» розіграли комбінацію з пасами і вийшли вперед.
У другій двадцятихвилинці також доволі тривалий час футболісти обох команд не створювали небезпеки біля воріт своїх візаві. Команди грали на утримання м’яча, але час від часу футболісти «Ernst&Young» влучно били по воротах і до 36-ої хвилини відірвалися від суперника у рахунку. Після здобуття переконливої переваги майбутні переможці почали перепасовувати «круглого». Натомість, суперник намагався щось вчинити, але йому це вдалося лише одного разу і на останніх секундах.

Сергій Остапчук – ФК «Ernst&Young»:
- Гра була безкомпромісною. Ми виступили на максимумі можливостей. На щастя, сьогодні наша команда зібралася у повному складі і всі хлопці продемонстрували завзятість і вміння діяти на полі. Хоча й припустили декілька помилок: ми не могли зрозуміти хід гри, не могли з’ясувати, хто перебуває на яких позиціях. А виграли цей поєдинок фактично завдяки самовіддачі.

Микола Романенко – ФК «Universal Bank»:
- Можливо ми продемонстрували безвідповідальність у сьогоднішньому матчі. Було помітно, що до гри ми не зібралися і не сконцентрувалися належним чином. Може, це від самовпевненості, а може й ні. Покладаємо сподівання на наступний сезон та майбутні змагання, де і продемонструємо кращу гру.

«Britmark» – «Baker Tilly» – 3:4 (2:2).
У цьому двобої ігрова активність не вщухала від самого старту. «Britmark» одразу пішов уперед, а суперник підловив їх на контратаці вже на 2-ій хвилині. За мить «Baker Tilly» збільшив рахунок. Після двох пропущених голів «Britmark» намагався утримати у себе м’яч і вичекати зручного моменту для атаки. А заволодівши «круглим» футболісти «Baker Tilly» одразу завдавали удару у рамку воріт. Загалом вони багато били здалеку. До сирени на перерву гравцям «Britmark» вдалося відновити рівновагу.
У другому таймі «Baker Tilly» намагалися заволодіти перевагою і одразу створили декілька небезпечних моментів біля воріт суперника. Їхня наполегливість далася взнаки і в підсумку вони досягли бажаного для себе мінімального результату.    
 
Андрій Косенков – ФК «Britmark»:
- Це перша гра, в якій нам не поталанило. А до цього дня фарт був на нашому боці. Начебто і старались, але м’яч наполегливо не йшов у ворота. Загалом поєдинок був хорошим. Сподіваюсь, що на іграх наступних турнірів досягнемо кращого результату. Хочу щиро подякувати своїм друзям-одноклубникам, суперникам та організаторам цього чемпіонату.

Дільгам Гаджиєв – ФК «Baker Tilly»:
- Дуже приємно здобувати перемогу у такому відповідальному матчі, як цей. Нас прийшла підтримати численна група уболівальників і дуже добре, що ми її не підвели. Дякую всім своїм одноклубникам за старанність. Хоча хлопці й припускалися помилок, але ж і суперник відіграв не бездоганно. Мені здається, що ми виглядали більш зіграними: показали бійцівський характер, завдяки чому і перемогли. Ми першу гру розпочали з програшу, а потім із кожним матчем у подальшому суттєво додавали. Загалом ми програли два поєдинки. Незважаючи на це я хочу щиро подякувати нашим сьогоднішнім суперникам. Ця гра була гідна фінального матчу. Приємно, що ми сьогодні виграли, оскільки два роки тому ми зустрічалися із цією командою і тоді ми зазнали поразки. А сьогодні ми реваншувалися, чим дуже задоволені. Щиро дякую нашим суперникам за спортивну боротьбу!     

«Fidem Life» – «Deloitte» – 3:2 (1:0).
Ця гра відрізнилася від решти своєю тактовністю. Гравці «Fidem Life» утримували у себе м’яч і вичікували зручного моменту для випаду. Нарешті, вони дочекалися цього на 8-ій хвилині. Після пропущеного гола «Deloitte» вирівняв хід поєдинку і також створював небезпеку воротам суперника, але більшість їхніх випадів не досягали мети. Вони зробили багато помилок під час передач і м’яч часто не знаходив адреса. Лише у двох випадках воротар «Fidem Life» відвів загрозу.
У другій половині гри через паси та індивідуальну техніку футболісти «Fidem Life» збільшили натиск на ворота суперника. Проте футболісти «Deloitte» гідно діяли в обороні, а в нападі не могли чемно зорієнтуватися. «Deloitte» у середині тайму вирівняв гру, але знову ж таки через чисельні помилки часто провалювався в нападі втрачав м’яч і в результаті отримував гол. У підсумку з мінімальним рахунком перемогу здобули їхні суперники, а для гравців «Deloitte» цей матч виявився грою не використаних можливостей.      

Олексій Печенов – ФК «Fidem Life»:
- Гра видалася складною. Кожна з команд прагнула посісти третє місце, але нам пощастило більше. Гравці обох клубів мали багато моментів і не використали їх. У цілому ми були влучнішими і перемогли у важкій боротьбі.   

Олександр Гудима – ФК «Deloitte»:
- Ми програли цей матч тому що припустили багато помилок в обороні і в результаті «принесли» собі два м’ячі у другому таймі. І це в той момент, коли начебто встановили контроль над грою. Але це нам лише здалося. Суперник нам не дозволяв ззаду грати і впевнено утримувати м’яч. Наші активність і зусилля наприкінці матчу ні до чого не призвели. Від хвилювання ми зробили багато помилок при передачах. Це пояснюється тим, що наразі у нас активний сезон на роботі і не всі наші гравці через перебування у відрядженнях не мають змогу брати участі у тренуваннях і виступати за клуб. Тому команда дещо розбалансована. Але це не може служити виправданням. Загалом, незважаючи на поразку, гра сподобалась. І суперник виглядав гідно і ми. Обидві команди провели матч у завзятій боротьбі. Тож грою задоволені, а результатом – ні.

«Сбербанк Росії» – «Наста» – 1:6 (1:1).
Від старту матчу «Наста» почала діяти у своєму дусі. Довго перепасовуючись гравці команди вичікували миті для атаки. А «банкіри» не відійшли у глуху оборону і гідно чинили опір і навіть намагалися пресингувати суперника на їхній половині поля. Футболісти «Сбербанку» першими забили, а за хвилину рівновагу було відновлено. «Наста» більше перебувала в атаці, але суперник діяв грубо і часто порушував правила.
У другому таймі перевага поступово перейшла до «Насти» і команда майже всю двадцятихвилинку домінувала у грі. «Наста» через короткий та довгий паси, індивідуальну техніку та удари здалеку змогла забезпечити собі вагому перевагу над суперником до кінця матчу.   

Олексій Шелякін – ФК «Сбербанк Росії»:
- На фінальну гру ми відповідально готувалися, оскільки знали, що грати доведеться з доволі серйозним суперником. До речі, він підтвердив своє реноме лідера, особливо у другому таймі. Гравці «Насти» продемонстрували неймовірно видовищний футбол. Проте ми цілком задоволені тим, що дійшли до фіналу і зіграли з такою потужною командою. Перший тайм ми відіграли бездоганно. А в другому трохи не дотягнули, це й відзначилося на результаті. Слід нагадати, що «Наста» команда доволі високого рівня. Ми хочемо стати так само грати і прагнемо цього. Ми цілком задоволені срібним результатом. У подальших турнірах також будемо намагатись увійти до числа призерів, а ще хочеться стати чемпіонами. Загалом турнір сподобався, від кожних змагань ми додаємо і це помітно за результатами. Дякуємо організаторам цього спортивного заходу за такі змагання!

Андрій Дубей – ФК «Наста»:
- У цьому році на відміну від інших ми доволі мало проводимо ігор і відсутність практики далася взнаки. Ми довго не могли встановити контроль за грою. До того ж у складі були відсутні п’ятеро наших гравців. Якби ми забили першими, то далі нам було б легше. А вийшло, що нам довелося часто відходити назад, захищатися та ще й зрівнювати рахунок. Хлопці із «Сбербанку» забили першими, гідно трималися, чим створили для нас чимало проблем. Перший тайм суперник відіграв непогано. А в другому ми вже постаралися, знайшли свою гру і, нарешті, виграли. У нас у сьогоднішньому матчі виходило далеко не все. Якби нам вдалося забити першими, то гра складалася б легше. У другому таймі нам довелося б грати у власне задоволення, а так весь матч ми провели у напруженій виснажливій боротьбі.