Корпоративная премьер лига   Кубок коммерческих структур  по  ФУТЗАЛУ

Кубок АРБ 16.03.14

«Укрметртестстандарт» – «Росинка» – 0:3 (0:2).
З перших хвилин у цьому матчі спостерігалася жорстка безкомпромісна гра двох на перший погляд рівних суперників, але саме 3-тя і 8-ма хвилини продемонстрували перевагу «Росинки». Після двох забитих голів команда могла собі дозволити відійти у захист і запобігати активним діям своїх візаві. Хоча, незважаючи на пропущені «метрологами» м’ячі, у першій двадцятихвилинці обидва клуби продемонстрували запеклу рівну боротьбу.
У другому таймі одразу ініціативою заволоділи «метрологи». Вони провели декілька атак, завдали кілька ударів по воротах суперника. Але всі їхні випади виявилися безрезультатними: на боці «Росинки» ставали стійки воріт, відчайдушна гра оборони та воротаря клубу. Сама ж команда зрідка намагалася контратакувати і теж безрезультатно. У другій половині тайму «метрологи» застосували пресинг, долучивши до гри навіть голкіпера в ролі польового гравця, але все ж таки перебороти захист суперника не змогли, а натомість отримали у порожні ворота третій гол на останніх секундах. На превеликий жаль, ця гра, крім свого динамізму та високих швидкостей запам’яталася ще й високим травматизмом.

ТСП – «Bodyline» – 6:4 (2:1).
Поєдинок між цими командами розпочався спокійною грою, але на 3-ій і на 5-ій хвилинах команди обмінялися гольовими «люб’язностями», а ще за хвилину гравці ТСП вийшли вперед. Після чого футболісти «Bodyline» намагалися заволодіти ініціативою і створити декілька небезпечних моментів біля воріт суперника. Гравці «Bodyline» використовували прогалини в обороні ТСП і миттю організовували контратаки. Завершення першого тайму пройшло мляво. Подекуди складалося враження, що футболісти виснажились, але остаточний результат цього двобою визначився у другому таймі.
На 22-ій хвилині гравець «Bodyline» витонченим ударом відправив «круглого» у ворота і таким чином зрівняв рахунок. Далі перевага переходила від однієї команди до іншої, хоча високих швидкостей не демонструвала жодна з них. Голи влітали в різні ворота, а після гарматного пострілу гравця ТСП на 31-ій хвилині рахунок почав змінюватися на їхню користь. І вже до фінальної сирени він змінювався декілька разів і в підсумку зафіксував перемогу ФК ТСП.

«Бей Беги» – «Baker Tilly» – 9:3 (4:2).
Матч пройшов динамічно. Обидві команди намагалися максимально створити небезпеку біля воріт суперника, але все ж таки трохи більше на полі домінували гравці «Бей Беги» і відповідно це засвідчив рахунок.
У другій половині гри вже повна перевага була на боці «Бей Беги». Вони спромоглися ще п’ять разів «розписатися» у воротах «Baker Tilly», а пропустили лише одного разу.

«Publicis Group» – BAT – 10: 0 (5:0).
Перший тайм гри пройшов спокійно у супроводі нечастих гострих випадів. Проте, футболісти «Publicis Group» змогли не лише нейтралізувати атаки суперника, а ще й здобути собі перевагу з великим рахунком.
Також явного домінування не було зафіксовано і в другому таймі матчу, але більш злагоджені дії були в команди «Publicis Group». Їхні удари майже завжди досягали мети і призвели до багатьох помилок у грі команди-суперниці.

«Samsung» – Укр НГІ – 3:0 (0:0).
Перший тайм матчу пройшов переважно у сумбурній боротьбі. Обидві команди припустилися багатьох неточностей і не могли знайти підходи до воріт одна одної. Близькими до успіху були гравці ФК «Samsung», але вони не доводили свої атаки до логічного завершення. Були й поодинокі випади «нафтогазовиків», але рахунок у першій двадцятихвилинці залишився «сухим».
У другому таймі також явної переваги не було в жодної з команд. Хоча впродовж цих двадцяти хвилин точнішими були саме «самсунгівці». Спочатку на 30-ій хвилині ударом з далекої відстані вони повели у рахунку. Потім за три хвилини після цього їхній гравець продемонстрував витончений дриблінг і збільшив перевагу в голах. А результат затвердився наприкінці матчу, а саме на 39-ій хвилині після того, як футболісти «Samsung» скористалися помилкою своїх візаві.
Спокійна гра з мінімумом затрат енергії та сил.

«Boss Group» – «Грифон» – 6:2 (3:1).
З одного боку у цьому матчі тривала спокійна гра. Футболісти намагалися якомога довше тримати м’яч у себе і не поспішали вперед. А з іншого – команди поступово нарощували темп і намагалися заволодіти ініціативою. Але одразу натиск вщухав. Неточність на старті поєдинку призвела до взяття воріт «Грифону». За хвилину «грифонівці» припускаються помилки і рахунок подвоюється. У подальшому події розгорталися не надто динамічно, хоча у першому таймі було декілька моментів, що призвели до збільшення результату.
Трохи активізувалася гра у другому таймі. Команди почали діяти більш розкуто, але більш майстерно скористалися положенням гравці «Boss Group» і довели матч до переконливої перемоги.

«Nestle» – «Поверхность» – 7:5 (1:3).
Найбільш несподіваний поєдинок ігрового дня. У ході матчу важко було уявити, що результат буде саме таким. Активніше двобій розпочали футболісти «Поверхності». Вже на початку цієї непередбачливої гри вони повели в рахунку. Але у середині тайму гра вирівнялася і небезпеку воротам команди створювали почергово. Більш злагоджено у першій половині матчу діяли все ж таки гравці «Поверхності» і вийшли вперед із запасом у два м’ячі.
У другій двадцятихвилинці протягом першої її половини малюнок гри не зазнав особливих змін. Команди доволі активно шукали шляхи до воріт одна одної. Гравці обох клубів били по воротах з далекої відстані, користувалися індивідуальною технікою, діяли в пас, старалися чітко розіграти стандартні положення тощо. На 29-ій хвилині матчу команда «Nestle» програвала з рахунком 3:5, але саме тоді стався переломний момент цього драматичного та цікавого поєдинку. Футболісти цієї команди зібралися з силами і почали потужний штурм воріт суперника. Хоча у деяких епізодах «Поверхность» переходила до контратак. Далі більше. Вже на 34-ій хвилині «Nestle» завдяки відчайдушним діям зрівнює результат і все одно наполегливо йде вперед. А вирішальними і фатальними для «Поверхності» виявилися 38-ма та 40-ва хвилини. Епізоди, що створилися протягом цього часу остаточно поховали надію «Поверхності» не лише на перемогу, а й на нічию. Ось так проявили свій характер гравці «Nestle».