Корпоративная премьер лига   Кубок коммерческих структур  по  ФУТЗАЛУ

Фарм Лига 2014 23.03.14

«Teva» – «Sanofi» – 7:2 (3:2).
Матч відзначився тим, що на ньому був забитий найшвидший гол: на 9-ій секунді матчу ФК «Sanofi» ударом від центральної лінії повів у рахунку. Після відносного ігрового спокою вже на 3-ій хвилині знову ж таки «Sanofi» запустив «сухий лист», але цього разу голкіпер був напоготові відреагувати та відвести небезпеку. Потім команди трохи обмінялися гострими випадами  і під час одного з таких рахунок було зрівняно. До 15-ої хвилини ФК «Teva» обігравала суперника з результатом 3:2. Голи влітали у ворота на різний смак: автогол, штрафний удар, сольний прохід. До речі, особливо запам’яталася гра воротаря «Sanofi», який декілька разів відводив небезпеку від своїх воріт.
У другій половині зустрічі ФК «Teva» заволодів ініціативою і відірвався від суперника на два м’ячі. Слід окремо відзначити ще два карколомних сейви воротаря «Sanofi» на 27 хвилині, але проти третього на тій же 27-ій хвилині він вже був безсилий. У подальшому голкіпер «Sanofi» також багато рятував своїх товаришів від нищівної поразки, але стримати натиск футболістів «Teva» він та оборона клубу були не в силі.

«Morion» – «Weleda» – 5:6 (4:2).
Цей матч виявився найбільш непередбачуваним, оскільки до останньої секунди було невідомо чим він закінчиться. Впродовж усієї гри команди демонстрували рівну швидкісну гру, високий динамізм. Футболісти використовували фланги, часто били у рамку воріт з різних дистанцій, багато перепасовували «круглого». Але більшою ініціативою на полі у першій половині гри володів ФК «Morion», який вигравав з рахунком 4:2.
Ближче до успіху «моріонівці» були і в другому таймі і це, незважаючи на майже рівну гру. Але впродовж двох хвилин (25 і 27) через провали в обороні та нашвидкуруч розіграний штрафний в рахунку встановилася рівновага. Приблизно на 30-ій хвилині гравець ФК «Weleda» з лівого флангу чітко викрутив м’яч і відправив його у лівий від воротаря кут. «Круглий» йшов у ворота впритул до штанги, але на цьому місці опинився «веледівець», який і врятував чужі ворота. На 37-ій хвилині «моріонівець» чітко реалізовує пенальті і виводить свою команду вперед. Здавалося рахунок можна було втримати, але фатальною виявилася саме 40-ва хвилина матчу. Спочатку «Weleda» зрівнює зі штрафного, а за секунду до фінальної сирени забиває переможний гол.

«Фарсіфарм» – «Дарниця» – 12:7 (5:2).
Перший тайм пройшов у напруженій жорсткій боротьбі з невеликою перевагою «Фарсіфарму». Усі сім голів, які побували у воротах обох команд впродовж першої двадцятихвилинки, були на різний смак.
Кульмінацією справжнього футбольного дійства стала друга половина матчу. Футболісти «Фарсіфарму» заволоділи повною перевагою: вміло тримали м’яч, майже кожен удар досягав мети. Збільшивши рахунок до неприємного розриву у сім м’ячів – 9:2 команда буквально «посипалась». Починаючи з 33-ої хвилини вони примудрилися пропустити п’ять м’ячів, особливо вражає те, що три з них були забиті упродовж однієї 36-ої хвилини. Проте, фаворит виявився фаворитом. Гравці «Фарсіфарму» спромоглися відійти від нокдауну і провести ще три гольові атаки і забезпечити собі більший переможний рахунок.

«Юріяфарм» – «Фармекс» – 2:2 (2:0).
Обопільна атакувальна гра простежувалася протягом всіх сорока хвилин цього поєдинку. Команди створили багато моментів біля воріт суперника, але на заваді нападникам виникала оборона обох клубів. Якщо перший тайм пройшов з невеличкою перевагою футболістів «Юріяфарм», то у другому гравці «Фармексу» створили все можливе задля уникнення поразки.
Отже у другому таймі атак було значно менше, ніж у першому, але ця частину матчу пройшла з високим коефіцієнтом корисної дії. Атаки та дії команд в обороні були більш продуманими та організованими. Проте, більше удачі було на боці ФК «Фармекс», футболісти якого не втрачали надії і наприкінці матчу змогли зрівняти рахунок.

«Байєр» – «Фармастарт» – 1:9 (0:4).
У першій десятихвилинці матчу тривала переважно спокійна гра з поодинокими випадами. Починаючи з 10-ої хвилини розпочалося поступове загострення гри, яке створювали переважно футболісти «Фармастарту». Гравці цієї команди змогли налагодити гру в атаці і вийти вперед. У захисті їм практично не довелося докладати зусиль, оскільки суперник грав другим номером і діяв переважно в обороні, яка давала вагомі збої, чим саме і скористалися гравці «Фармастарту».
У другому таймі їхня перевага була очевидною. Вони лише одного разу припустилися помилки, якою скористався «Байєр». Решта матчу пройшла на половині полі цього клубу. Футболісти «Фармастарту» розвинули успіх і декілька разів безперешкодно проходили оборону своїх візаві.