Корпоративная премьер лига   Кубок коммерческих структур  по  ФУТЗАЛУ

Кубок АРБ 23.03.14

«Nestle» – «Росинка» – 5:5 (3:3).
Після стартової сирени ініціативу у матчі намагалися захопити обидві команди, але все ж таки м’яч більше утримували гравці «Nestle» і вже на 3-ій хвилині вийшли вперед. Після цього гра заспокоїлась на декілька хвилин. Наступний небезпечний випад стався на 7-ій хвилині. Стрімку атаку створили футболісти «Росинки», яку вдалося нейтралізувати, а за мить вони досягли свого і результат вирівнявся. Гол у ворота «Nestle» суттєво збадьорив їхніх суперників і вони встановили контроль у грі. На 11-ій хвилині «Росинка» повела у рахунку і створила ще декілька моментів, але поступово їхня активність зійшла нанівець. На 18-ій хвилині після філігранного удару п’ятою результат було зрівняно. До перерви у воротах команд побувало ще по одному м’ячу, один з яких влетів у порожні ворота – воротар захопився грою у центрі поля.
У другій половині гри динаміка, темп, швидкості ані трохи не зменшилися. Футболісти обох клубів наполегливо йшли вперед і систематично змінювали рахунок. На 27-ій хвилині воротар ФК «Nestle» ударом від своїх воріт влучив у «рамку» суперника. Його візаві знову опинився далеко поза межами своїх воріт. До речі, таких випадків було чимало, а в деяких на допомогу ставала поперечина. Отже результат став 5:4 на користь «Nestle». Хоча вже незабаром гравці «Росинки» проштовхнули «круглого» за лінію воріт і таким чином зрівняли рахунок і встановили остаточний результат матчу. Решта поєдинку, крім невдало пробитого пенальті, пройшла без особливих загроз воротам обох команд.

«Анреал» – ТСП – 0:3 (0:1).
На початку поєдинку спостерігалася рівна, сумбурна гра. Команди не використали свої стандартні положення, хоча вони завдали неабияку небезпеку воротам. Лише один з моментів вдалося реалізувати. На 6-ій хвилині у ворота «Анреалу» влетів перший гол, який стався в результаті метушні. Далі гра набула змінного характеру. Футболісти обох клубів мали не багато моментів, але реалізувати їх не змогли. У другій половині першого тайму суддя призначив у ворота ТСП пенальті, але гравець «Анреалу» потужно пробив вище поперечки.
Друга половина матчу не була насичена гострими моментами. Команди розігрували м’яч переважно в центрі поля. До воріт підходили зрідка. На 31-ій хвилині оборона «Анреалу» припустилася прикрої помилки, чим і скористалися гравці ТСП і подвоїли успіх. За рахунку 2:0 команди почали частіше бити по воротах одна одної, але більшість цих ударів проходила повз рамки воріт. Лише на передостанній хвилині футболісти ТСП розіграли ще одну комбінацію, яка призвела до взяття воріт.

«Укрметртестстандарт» – «Поверхность ТV» – 4:4 (2:2).
У першій половині зустрічі тривала рівна гра. На 4-ій хвилині після розіграшу штрафного у воротах «метрологів» побував перший гол. Після цього суперник заволодів перевагою. Футболісти «Поверхності» створили декілька небезпечних моментів, але не змогли їх реалізувати. Натомість, чітко розіграна «метрологами» комбінація призвела до голу. Далі сталася цікава ситуація: футболісти «Поверхності» створили декілька небезпечних випадів і всі вони закінчилися ударом повз праву від воротаря стійку воріт. Хоча до перерви у воротах команд побувало по одному м’ячу. Спочатку «Поверхность» реалізувала пенальті, а за хвилину «Укрметр» провів результативну комбінацію. Вони ж мали шанс вийти вперед на останніх секундах тайму, але бомбардир схибив.
У другій двадцятихвилинці команди обмінялися моментами, а незабаром і голами з різницею у п’ять хвилин. Спочатку на 23-ій хвилині «Поверхность» розіграла комбінацію, а вже за 5 хвилин «метрологи» «проштовхнули» м’яч у сітку. Нетривалий час гра перебувала у центрі поля. А доля матчу вирішилася упродовж 24-ої та 36-ої хвилин. Футболісти «Поверхності» після сольного проходу знову повели в рахунку, а незабаром «метрологи» відповіли на цей зухвалий випад. Завершення гри пройшло у напруженій боротьбі, але вона не вплинула на результат.

«Бей Беги» – ВАТ – 6:6 (2:2).
У першій половині зустрічі спостерігалася динамічна гра двох рівних суперників. Обидві команди синхронно атакували і до 20-ої хвилини результат був 2:2. М’ячі опинялися у сітці воріт після штрафного удару та стрімких комбінацій.
Друга двадцятихвилинка також була насичена динамізмом, який супроводжувався численними помилками при передачах, а в цілому гра пройшла у рівній напруженій боротьбі. Команди діяли розкуто на всіх лініях поля і використали всі свої шанси для взяття воріт.

«Ukrlandfarming PLC» – «Bodyline» – 2:3 (1:2).
На старті поєдинку футболісти «Ukrlandfarming PLC» притисли суперника. Вони діяли рішуче, точніше при передачах і фактично перегравали своїх візаві. Вже на 6-ій хвилині вони повели у рахунку. А за 2 хвилини відбулася контратака і суддя показав на центр поля. На 10-ій хвилині тайму гравці «Bodyline» стрімко провели ще один м’яч. Далі гра переходила від спокійної до швидкісної із застосуванням ударів з далекої відстані, флангів та другого поверху, проте подібні пориви швидко згасали.
У другій половині двобою також була явна перевага футболістів «Ukrlandfarming PLC» і лише за 10 хвилин вони спромоглися зрівняти результат. Цей рейд виявився останнім гольовим для цієї команди, оскільки він позитивно вплинув на суперників, які спромоглися зібратися силами і перейти до тотальних атакувальних дій. Гравці «Bodyline» збільшили оберти і заволоділи перевагою. Грамотні дії в обороні команди «Ukrlandfarming PLC» не давали шансу суперникам на взяття воріт. І самі вдавалися до небезпечних контратак. Атака центром поля, яку провів футболіст «Bodyline» на 40-ій хвилині, супроводжувалася дриблінгом та ударом у праве від воротаря «павутиння» встановила фінальний результат матчу.

«Samsung» – «Bossgroup» – 2:1 (0:1).
Матч між цими двома командами виявився напрочуд цікавим, динамічним і непередбачуваним. З перших секунд поєдинку команди грали розкуто та динамічно. Хоч трохи згодом невеличкою перевагою і заволоділи гравці «Samsung», то суперники не поступалися своєю наполегливістю. Команди йшли вперед за допомогою пасу, далеких передач, через другий поверх тощо. А на 17-ій хвилині стрімку результативну атаку розіграли футболісти «Bossgroup» і після цього голу вони заволоділи ініціативою, але розвинути успіх не змогли.
Після перерви «Samsung» зібрався силами і перейшов у наступ. Їм знадобилося 9 хвилин, щоб зрівняти рахунок. У подальшому перевагою володіли обидві команди, хоча кінцівка матчу була все ж таки за ФК «Samsung». На 28 хвилині їм вдалося забити трудовий гол і таким чином здобути таку виснажливу і важливу перемогу.

Укр НГІ – «Грифон» – 4:3 (1:0).
Від старту матчу та впродовж майже всієї першої половини гри команди демонстрували рівну гру. Кожен з клубів не мав багато моментів, оскільки діяв від оборони і не поспішав на штурм воріт. Лише на 16-ій хвилині «нафтогазовикам» вдалося реалізувати стандартне положення. Результативний удар зі штрафного став єдиним найгострішим моментом першої половини гри.
У другій частині двобою гравцям Укр НГІ вдалося зміцнити рахунок, але в одному епізоді, захопившись атакою, вони не вгледіли контрвипад і рахунок було скорочено. Після 25-ої хвилини перевага поступово перейшла до «нафтогазовиків». Але знову у захопленні черговою атакою вони пропустили контратаку, яка виявилася результативною. Гра поступово вирівнялась: ініціатива переходила від однієї команди до іншої. Гравці обох клубів то нарощували атакувальні дії, то зменшували їх, але до взяття воріт це не призводило. Прикро, але розв’язка відбулася саме на останніх секундах гри, коли один точний удар відібрав очки в одного з клубів.