Корпоративная премьер лига   Кубок коммерческих структур  по  ФУТЗАЛУ

Кубок АРБ 30.03.14

«Росинка» – «Поверхность ТV» – 10:0 (2:0).
У першому таймі цього матчу доволі тривалий час відбувався обмін негострими моментами. Обидві команди намагалися тримати у себе м’яч, починаючи розіграш атак із глибини. Але футболісти «Росинки» виглядали більш готовими до боротьби і поступово йшли вперед. «Росинка» провела декілька атак, але захист «Поверхності» виявився напоготові і нейтралізовував випади суперника. В цілому у першій половині тайму спостерігалася рівна нешвидка гра. А в другій половині ситуація почала змінюватись: «Росинка» поступово заволоділа перевагою, стала частіше бити по воротах «Поверхності» і, як наслідок, провела два м’ячі. Один з яких був забитий з пенальті.
У другій двадцятихвилинці хід гри суттєво змінився: ініціатива повністю перейшла на бік «Росинки» і, починаючи з 22-ої хвилини її гравці забивали різноманітні голи у ворота «Поверхності». Рахунок збільшувався після чітко розіграного штрафного удару, після масованої штовханини біля воріт. Футболісти «Поверхності» могли протиставити лише рідкісні контратаки, які не призводили до бажаного результату. А вже після витонченого сольного проходу результат став 7:0. Остаточний рахунок сформувався незадовго до фінальної сирени.

«UkrLandFarming» – ТСП – 5:9 (2:1).
У цьому матчі також як і в першому було проведено два різних за сценарієм і змістом тайми. Насамперед у першій половині гри команди багато порушували футбольні правила, заробивши до свого пасиву чимало фолів. Ігрова та територіальна перевага перебувала на боці ТСП, але через численні помилки перетворити її на голи не було можливості. У свою чергу гравці «UkrLandFarming» провели дві результативні атаки і на перерву йшли переможцями.
Кардинально іншим видався другий тайм матчу. Незважаючи на те, що реалізація була як і в першій двадцятихвилинці не дуже високою, футболістам ТСП вдалося спочатку зрівняти результат, а згодом і вийти вперед. Гравці цієї команди стрімко атакували  і били з різних дистанцій, що й призводило до збільшення рахунку на їхню користь. А «UkrLandFarming» неодноразово ловив суперника на контратаках і через це не зазнав нищівної поразки з різницею більш ніж у чотири м’ячі.

«Грифон» – «Samsung» – 2:5 (1:2).
Від старту цього поєдинку «самсунгівці» заволоділи ініціативою і протягом першого тайму розігрували різноманітні комбінації: через центр поля, флангові, чітко грали у пас. Збудувавши гру повністю від оборони «грифонівці» фактично руйнували небезпечні випади до своїх воріт, але все ж таки на перерву команди відправились за переможного для ФК «Samsung» рахунку.
У другому таймі явної переваги у майбутніх переможців матчу не було. Вони хоч і володіли ініціативою, але на кожен їхній випад був організований контрвипад. Крім того, постійно змінювався темп гри. Футболісти то нарощували швидкості, то зменшували їх. І загалом явної переваги не було в жодної з команд. Проте футболісти «Samsung» виявилися більш комбінаційними і точними протягом цього поєдинку.

«Nestle» – «Укрметртестстандарт» – 5:5 (3:3).
ФК «Nestle» кількома стрімкими випадами створив небезпеку воротам «метрологів» і протягом першої двадцятихвилинки наполегливо йшов уперед. Навіть були моменти, коли гравці «Nestle» впритул до воріт притискали футболістів «Укрметру», але осанні продемонстрували бездоганну практику коефіцієнту корисної дії. Футболісти «Nestle» перш ніж забити три голи зробили чимало виходів на ворота своїх візаві, а ті у свою чергу використовували свої не часті моменти і завдавали точних ударів. До того ж у першому таймі крім запеклої боротьби було чимало порушень та зіткнень, що призводило до травматизму.
Друга двадцятихвилинка суттєво не відрізнялася від першої. У ній також спостерігалася цупка боротьба на кожній ділянці поля, часті помилки при передачах та в завершальних моментах. Загалом протягом сорока хвилин гри явним лідером не вдалося стати жодному з клубів і рахунок це чітко засвідчив.

«Бей Беги» – «Publicis Group» – 1:4 (0:1).
Суперники впродовж першої половини гри придивлялися одне до одного і діяли максимально обережно. Швидкісні випади на ворота були поодинокими. До того ж неодноразово рятівником виступали штанги та поперечки воріт. Нереалізованих моментів у матчі було багато, але все ж таки футболістам «Publicis Group» пощастило більше. Їм вдалося на 3-ій хвилині точним ударом «розписатися» у воротах суперника.
Другий тайм пройшов майже у спокійній боротьбі. Обидві команди не часто створювали небезпеку воротам одна одній. Не змінив темп гри навіть забитий командою «Бей Беги» гол на 34-ій хвилині, який зрівняв результат. Клуби продовжували обопільно, але не часто атакувати, намагалися втримати у себе «круглого». І, нарешті, доля поєдинку вирішилася впродовж останніх трьох хвилин завдяки трьом точним ударам, двоє з яких на останній сороковій хвилині.

«Boss Group» – УкрНГІ – 8:4 (1:2).
Команди одразу після стартової сирени продемонстрували активність і пішли вперед. «Нафто-газовики» відкрили рахунок на 4-ій хвилині після точного розіграшу багатоходової комбінації у пас. Цей гол не знітив суперників і вже за хвилину вони мали змогу відігратися, але гравець «Boss Group» не влучив по м’ячу. Далі гра продовжувалася зі змінним успіхом. Більш точними у першому таймі були гравці «Укр НГІ», які вийшли вперед і наглухо закрили свої ворота від випадів «Boss Group».
Характер гри не змінився у другому таймі. Спочатку активізувалися «нафто-газовики» і не давали спокою суперникам, а в середині двадцятихвилинки вже гравці «Boss Group» скористалися розгубленістю у лавах «Укр НГІ». До 30-ої хвилини вони вже вигравали з мінімальним рахунком 4:3, а ще за хвилину мали шанс збільшити рахунок, але гравець не влучив у порожні ворота. До невдач у захисті «нафто-газовиків» додалася ще й втома, оскільки вони не мали такої довгої лави запасних, як суперники. Чисельні помилки в діях борони призвели до великого рахунку явно не на їхню користь.