Корпоративная премьер лига   Кубок коммерческих структур  по  ФУТЗАЛУ

Фарм Лига 2014 30.03.14

«Моріон» – «Тева» – 10:5 (5:4).
З перших хвилин матчу «Моріон» фактично притиснув суперника до воріт, змусивши воротаря «Теви» продемонструвати дива майстерності вже на 3-ій хвилині. Але незабаром вони результативно відповіли. Загалом матч проходив у динамічній гострій боротьбі. Спочатку футболісти «Моріону» зрівняли рахунок, а потім систематично виходили вперед з мінімальним рахунком. Відірватися у два м’ячі їм вдалося лише наприкінці першої половини гри.
У другому таймі футболісти відчайдушно боролися за лідерство, але краще розігрувати свої комбінації вдавалося ФК «Моріон». Футболісти цієї команди впевнено діяли на флангах, у центрі поля та в індивідуальній техніці. Напруження не вщухало до 32-ої хвилини. Відтоді першим номером стали грати футболісти «Моріону» і спромоглися суттєво відірватися від своїх візаві. Вони впевнено довели свою перевагу до фінальної сирени.

«Оптима» – «Фарсіфарм» – 2:15 (1:6).
Старт поєдинку не склав однозначну думку про його результат. Важко було собі уявити, що саме так до не ввічливо для «Оптими» складеться гра. Команди зухвало обмінялися атаками, але результативнішими виявилися гравці «Оптими», які на 3-ій хвилині вийшли вперед. Розвинути успіх їм не вдалося, тому що футболісти «Фарсіфарму» за дві хвилини відповіли, а трохи згодом суттєво вийшли вперед. Вони діяли активніше, атакували переважно через центр поля та намагалися не втратити жодного моменту.
Якщо у першому таймі «Фарсіфарм» виглядав явно сильніше «Оптими», то у другому останні почали припускатися численних помилок. Скориставшись цим «Фарсіфарм» безперервно почав атакувати і довів свою перевагу до різниці у тринадцять м’ячів.

«Оптима» – «Дарниця» – 5:5 (4:3).
Весь перший тайм між цими командами тривала рівна боротьба. Але й цього разу у гру втрутилися помилки, яких більше налічувалося в «Оптими». Вони ж і відіграли свою негативну роль. Декілька провалів у захисті і ФК «Дарниця» до 10-ої хвилини виграє 2:0. У другій половині тайму гра помітно загострилася, що призвело до численних порушень правил. Крім частих гострих ігрових випадів на ворота у матчі налічувалося багато прикрих неспортивних епізодів. На 16-ій хвилині суддя змушений був призначити пенальті, яким «Оптима» зрівняла рахунок. Після чого команди знову обмінялися гострими випадами. Непередбачуваність цієї гри полягала в тому, що до кінця тайму важко було визначитися з результатом, хоча б приблизно. За дві хвилини до перерви вигравали футболісти «Дарниці», а вже на 19-ій рахунок було зрівняно. А на 20-ій хвилині відбулася стрімка комбінація від власних воріт і «Оптима» вже виграє з мінімальним результатом.
У другій двадцятихвилинці повністю повторився хід гри першого тайму. Така ж кількість помилок, багато неточних ударів та емоцій, що призвело до одного автогола і в підсумку до нічийного результату. Було декілька суперечливих моментів, в одному з яких у штрафному майданчику «Оптими» упав гравець, який виходив майже на порожні ворота. На думку гравців «Дарниці» в цьому епізоді було явне порушення правил з боку воротаря «Оптими», а судді цю думку не розділили. Але все ж таки «Оптима» «заслужила» на пенальті наприкінці зустрічі. Гравцеві «Дарниці» влучно пробити не вдалося.

«Швидка допомога» – «Біофарма» – 6:5 (2:1).
Цей поєдинок можна вважати одним із найбільш непередбачуваних. І все через постійну зміну ініціативи, що відобразилося на рахунку гри. Клуби діяли швидко, безкомпромісно, прагнули домінувати на полі і при цьому багато моментів фактично згаяли. На 5-ій хвилині «Швидка допомога» відкриває рахунок, через п’ять хвилин подвоює його, після чого заспокоюється і перевага переходить до суперника. Витонченим чітким ударом з правого гострого кута «біофармівець» скорочує результат, але це було лише початком інтриги.
У другому таймі динамізм зашкалював. У воротах обох команд побували різноманітні голи. А більшого азарту додали явні провали в обороні «Швидкої». Неодноразово виправляти помилки своїх товаришів ставав голкіпер цієї команди, який протягом кількох секунд виймав безнадійні м’ячі з різних кутків своїх воріт, не дозволяючи їм перетнути лінію воріт. І таких випадків було декілька. Захопившись атакувальними діями ФК «Біофарма» уп’ятьох пішла на штурм воріт суперника прагнучи дотиснути їх і вирвати таку близьку, як вони вважали, перемогу. «Біофармівці» довго тримали м’яча, пасували його і, шукаючи зручного моменту, швидко створювали небезпеку. Проте, в одному епізоді на 39-ій хвилині «круглий» зрадницьки потрапив до гравця «Швидкої» і той майже від центру поля відправляє його у ворота. Рахунок стає 6:5. Вистраждана перемога «Швидкої допомоги».

«Артеріум» – «Санофі» – 4:1 (1:0).
У першому таймі цієї гри обидві команди продемонстрували рівну динамічну гру, що супроводжувалася жвавими розіграшами м’яча, потужними ударами, на заваді яких ставав захист та голкіпери клубів. На 6-ій хвилині явного гола вдалося уникнути завдяки карколомному стрибку воротаря «Санофі». У першій половині двадцятихвилинки спостерігалася явна перевага «Артеріуму», а в другій – активізувався ФК «Санофі». Але все ж таки на 13-ій хвилині гравцеві «Артеріуму» після проходу правим флангом вдалося потужним ударом загнати м’яч у сітку воріт суперника. На 15-ій хвилині вже воротар «Артеріуму» врятував своїх одноклубників від здавалося безвихідного положення.
У другому таймі малюнок гри не зазнав суттєвих змін. Обидві команди грали доволі жорстко, але з мінімумом порушень. Перевага цього разу була на боці «Артеріуму». Вирішальними виявилися чотири останні хвилини поєдинку, в яких і вирішилися доля матчу.