Корпоративная премьер лига   Кубок коммерческих структур  по  ФУТЗАЛУ

Кубок АРБ 06.04.14

«Поверхность» – «Боділайн» – 6:1 (1:1).
Напруження супроводжувало цю гру протягом усього часу. Хоча на старті поєдинку невеличку перевагу все ж таки мали футболісти «Боділайну». Але у середині тайму боротьба вирівнялась і тривала переважно у центрі поля. На 13-ій хвилині гравці «Поверхності» провели контратаку, яка мало не завершилася взяттям воріт. Перший м’яч у сітці їхніх воріт побував на 15-ій хвилині. Після цього моменту гра не змінилася і вже за чотири хвилини рахунок було зрівняно.
У другій половині матчу знову ж таки тривала рівна гра, проте «Поверхності» вдавалося реалізувати гострі випади і до 35 хвилини ця команда вигравала вже з вагомим відривом з рахунком 5:1. Голи у ворота суперників влітали після штрафних ударів, що пробивалися у безпосередній близькості від воріт та ударів здалеку. Крім того, у матчі було чимало порушень і судді неодноразово карали футболістів фолами та жовтими картками. Гравці «Боділайну» також намагалися атакувати, але їхню небезпеку нейтралізовував воротар та оборона суперників. Питання щодо остаточного рахунку було вирішено на 39-ій хвилині, коли у воротах «Боділайну» побував ще один м’яч.

«Росинка» – «Анреал» – 3:3 (2:0) пенальті: 2:3.
Після нетривалого розіграшу м’яча на старті двобою футболісти «Анреалу» порушили правила неподалік від своїх воріт. Суддя призначив штрафний удар, який чітко вдалося реалізувати футболістам «Росинки». За мить вони вже скористалися провалом в обороні «Анреалу». Далі гравці «Росинки» технічно і тактично перегравали своїх візаві. Вони були більш організованими і всередині тайму провели ще декілька атак. У свою чергу «Анреал» продемонстрував характер і не поступався у захисті. Цей поєдинок супроводжувався численними порушеннями правил переважно футболістами «Анреалу», які діяли переважно в обороні. До кінця тайму динаміка гри зросла і надалі «Росинка» намагалася грати першим номером. На останніх секундах тайму ця команда отримала право пробити ще один штрафний, але м’яч після удару гравця «Росинки» пройшов повз ворота.
У другій половині матчу активізувався «Анреал» і впродовж кількох хвилин буквально притиснув суперників до воріт, але чітка гра в обороні не дозволяла змінити рахунок. Після призначеного штрафного на 27-ій хвилині «Росинка» вийшла вперед, а незабаром новий штрафний тільки вже у протилежні ворота – і знову нічия. У поєдинку було багато брудної гри і суддя в одному з епізодів змушений був вказати на шестиметрову позначку. Пенальті «Росинці» реалізувати не вдалося, а ось прохід лівим флангом на їхні ворота завершився черговим голом. На 40-ій хвилині футболістам цього клубу в результаті стрімкої атаки вдалося вирівняти результат і перенести вирішення долі матчу у пробитті післяматчевих пенальті, в яких точнішими були гравці «Анреалу». Вони й перемогли суперників з рахунком 3:2.

«Бей-беги» – «Грифон» – 1:4 (0:2).
Перший тайм гри пройшов в обопільних атаках. Хоча спочатку «грифонівці» притисли суперника і на 3-ій хвилині провели перший гол. Але трохи згодом гра вирівнялась. У подальшому обидві команди намагалися заволодіти ініціативою. Упродовж кількох хвилин командам не вдавалося пройти оборону суперника, а на 11-ій хвилині «Грифон» збільшив результат. Незважаючи на безкомпромісну гру, яка супроводжувалася швидкими атаками, потужними ударами з різних відстаней та фланговими проходами, більшого досягти у першій двадцятихвилинці не вдалося жодній з команд.
У другій половині зустрічі футболісти «Грифону» намагалися контролювати гру, утримуючи при цьому м’яч. Особливих змін гра не зазнала до 30-ої хвилини, коли гравці «Бей-беги» провели контратаку і скоротили рахунок. Цей випадок не змінив хід поєдинку і «грифонівці» після пасової атаки збільшили рахунок. Володіючи перевагою у два м’ячі футболісти «Грифону» і надалі нарощували свою активність. Вони підходили до воріт фланговими атаками та індивідуальною технікою. Протягом кількох останніх хвилин «Грифон» домінував на полі і ще одного разу «розписався» у сітці воріт ФК «Бей-беги», що дозволило їм здобути перемогу з різницею у три м’ячі.

«Босс-груп» – «Бейкер Тілі» – 8:6 (1:4).
Цей поєдинок слід вважати найдраматичнішим серед усіх матчів неділі 6 квітня. Протягом перших п’яти хвилин матчу явної переваги не було в жодної з команд. Але поступово азарт почав зростати. І до 10-ої хвилини рахунок вже був 4:1 на користь «Бейкер Тілі». Цей клуб повністю домінував у грі до середини тайму. Починаючи з 12-ої хвилини гра вирівнялась. Обопільні атаки призвели до численних неточних передач та ігрових помилок загалом, що не дозволило змінити результат до сирени на перерву.
У другій двадцятихвилинці певний час ситуація була дуже схожою на гру у першій половині матчу і вже до 25-ої хвилини рахунок був 6:2 на користь ФК «Бейкер Тілі». Далі, відчуваючи свою перемогу, гравці цієї команди дозволили собі необачну помилку – вони не забили у порожні ворота, хоча і з доволі непростого положення. Потім починаючи з 26-ої хвилини ситуація на полі докорінно змінилася. Футболісти «Босс-груп» почали діяти розкуто використовуючи всю ширину поля, віддаючи точні паси та завдаючи влучних ударів, гравці цієї команди до 33-ої хвилини змогли зрівняти рахунок, а ще за три хвилини вийти вперед на два м’ячі.
Отже самовпевненість однієї команди та самоорганізація іншої призвела до такого непередбачуваного результату.

«Ukr Land Farming» – «Укрметртестстандарт» – 3:2 (2:2).
На початку цієї гри суперники з обережністю ставилися одне до одного, але поступово перевага перейшла набік ФК «Укрметртестстандарт». На 4-ій хвилині «Метрологи» забивають витончений гол потужним ударом здалеку зі штрафного, а ще за хвилину подвоюють результат. Далі гравці «Укрметру» систематично контролюють «круглого» і точно перепасовують його між своїми гравцями. Команда вкотре бездоганно реалізувала коефіцієнт корисної дії. Але не збиралися здаватись їхні суперники, які на 15-ій хвилині провели результативну контратаку. Цей гол суттєво надихнув футболістів «Ukr Land Farming» і вони створили декілька небезпечних моментів біля воріт суперників протягом кількох хвилин і в одному з них рахунок було зрівняно.
На старті другої половини зустрічі гравець «Ukr Land Farming» витонченим ударом відправив м’яч у сітку воріт «метрологів». Цей гол вніс певну розгубленість у гру команди і суттєво надихнув «Ukr Land Farming». Команда заволоділа ініціативою. Хоча вперед вона не поспішала, а більше розігрувала м’яч у центрі і створювали рідкісні випади на ворота суперників. Обидва клуби застосовували пресинг, нав’язували один одному швидкісну гру, але гострий момент створили лише один – на 36-ій хвилині гравець «Ukr Land Farming» вийшов сам на сам із воротарем «метрологів» і пробив повз ворота. Далі команди намагалися активізуватись, але захист обох клубів був готовий до оборони своїх воріт.

УкрНГІ – ВАТ – 4:1 (2:0).
Протягом кількох хвилин у матчі тривала спокійна виважена гра. Але поступово «нафто-газовики» збільшили оберти і повели в рахунку. Рахунок змінився після потужного удару у ліве від воротаря ФК ВАТ «павутиння». За хвилину гравець УкрНГІ замкнув точну передачу з правого флангу. За рахунку 2:0 склалося враження, що футболісти заспокоїлись і, дійсно, до сирени на перерву особливої небезпеки воротам так і не створили.
У другому таймі хід гри контролювали футболісти УкрНГІ, хоча гравці ВАТ також час від часу організовували гострі випади. Захопившись атакою команда ВАТ пропустила контратаку і рахунок став вже 3:0. Далі протягом кількох хвилин динаміка гри не збільшувалась. Лише на 35-ій хвилині гравець ФК ВАТ завдав потужного удару. М’яч прийняла на себе штанга воріт УкрНГІ. У підсумку долю поєдинку вирішили дві результативні атаки: на 38-ій хвилині, коли «нафто-газовики» зробили рахунок 4:0, та на останніх секундах матчу вже у їхніх воротах побував гол престижу.

«Nestle» – ТСП – 5:8 (3:2).
Перший тайм пройшов у сумбурній боротьбі. Обидві команди багато атакували, діяли в пас, намагалися використовувати гру на флангах та на верхніх поверхах і за цих всіх обставин доволі часто помилялися. Хоча спромоглися забити п’ять м’ячів у першій двадцятихвилинці.
У другому таймі м’ячем володіла то одна то інша команда і важко було визначити майбутнього тріумфатора поєдинку. З 25-ої до 28-ої хвилини рахунок змінився на 5:3 на користь ТСП, після чого гра суттєво уповільнилася. Упродовж п’яти наступних хвилин у грі були відсутні гострі випади на ворота, але в останній десятихвилинці боротьба активізувалася. На 30-ій хвилині в результаті стрімкої атаки гравці «Nestle» скоротили рахунок, а за хвилину стандартне положення чітко розіграли їхні візаві. За три хвилини до кінця матчу команда ТСП виграючи у ході двобою ще підсилила свої атакувальні дії – замінила воротаря на п’ятого польового гравця, що дозволило тримати у напрузі захист ФК «Nestle». Так у результаті активної фази боротьби рахунок збільшився та остаточно встановився на 39-ій хвилині на користь футболістів ТСП.