Корпоративная премьер лига   Кубок коммерческих структур  по  ФУТЗАЛУ

Фарм Лига 2014 13.04.14

«Дарниця» – «Біофарма» – 2:9 (0:4).
Упродовж усього матчу на полі домінувала команда «Біофарма», яка на 3-ій хвилині двічі відзначилася у воротах суперника, чим і забезпечила собі відрив у два м’ячі. Крім того, гравці клубу не реалізували декілька явних моментів один з яких стався на 10-ій хвилині, коли у порожні ворота не влучив нападник клубу. На 14-ій і 15-ій хвилинах у воротах «Дарниці» побувало ще два м’ячі, які залишилися без відповіді. Футболісти «Дарниці» могли відзначитися наприкінці першого тайму, але захист «Біофарми» відводив загрозу від воріт.
У другій половині зустрічі на відміну від першої динаміка гри зростала щохвилинно, але все одно більш організованими виглядали футболісти «Біофарми». Вони до 39-ої хвилини забезпечили собі переможний рахунок з великою різницею.

«Швидка допомога» – «Фарсіфарм» – 2:12 (0:3).
Від рівної динамічної гри, що тривала у першому таймі майже нічого не залишилося у другому. Спочатку на 4-ій хвилині у воротах «Швидкої допомоги» побував перший м’яч, який забили гравці у виснажливій боротьбі. Потім «Фарсіфарм» змушував суперника до помилок, які систематично частішали. І вже на 8-ій хвилині на ворота «Швидкої» вийшли аж два гравці, які не залишили жодного шансу. Воротар виявився безсилим протистояти у цьому епізоді. До справжнього штурму воріт долучилися майбутні переможці матчу. І знову неабияку майстерність продемонстрував воротар «Швидкої допомоги», але її виявилося недостатньо для врятування поєдинку. Хоча, слід завважити, що «Швидка допомога» гідно тримала оборону впродовж усього першого тайму.
А в другій половині гри «Швидку допомогу» ніби підмінили. Команда часто провалювалася в обороні і в грі спостерігалася дезорганізованість. Саме ці риси й призвели до такого результату. Хоча ФК «Швидка допомога» давно зарекомендував себе, як потужна конкурентоздатна команда.