Корпоративная премьер лига   Кубок коммерческих структур  по  ФУТЗАЛУ

Кубок АРБ 13.04.14

BAT – «Бей Беги» – 4:5 (2:3).
Від старту поєдинку перевагою одразу заволоділи гравці «Бей Беги» і всіляко намагалися наблизитися до воріт суперника, але все сталося за звичним для футболу правилом: якщо не забиваєш ти, то забивають тобі. Футболісти цього клубу так захопилися атаками, що на 4-ій хвилині прогавили сольний прохід, який виявився результативним. Далі активність у грі протрималася ще декілька хвилин, а потім настав затишок, який у середині тайму закінчився взяттям воріт. Рахунок було зрівняно. А на 12-ій хвилині гравець «Бей Беги» здійснив сольний прохід, обіграв голкіпера та видав пас своєму товаришеві, а той вже не розгубився і зробив рахунок 2:1 на свою користь. Ще декілька гострих моментів створили футболісти «Бей Беги». Переважну кількість своїх атак команда розігрувала за допомогою частих розпасувань. Їм вдалося відірватися від суперника, але гравці ВАТ на останніх секундах забили гол у роздягальню і скоротили розрив у рахунку.
У другому таймі активність не зменшилась. «Бей Беги» й надалі багато перепасовував «круглого» і завдяки точним передачам наближався до воріт суперника, але їхні рейди успіху не мали. На 26-ій хвилині ВАТ мав нагоду зрівняти рахунок. Удар гравця цієї команди парирував голкіпер «Бей Беги». Хоча самі за хвилину збільшили результат. Після цього суттєво активізувалися суперники і, незважаючи на те, що оборона «Бей Беги» була напоготові, їм все ж таки вдалося створили декілька серйозних загроз. Одну з них вдалося реалізувати. Хоча перевага «Бей Беги» була очевидною і вони змогли довести гру до логічного завершення. Гра супроводжувалася численними порушеннями правил.

УкрНГІ – «Грифон» – 7:1 (4:0).
З перших хвилин гри «нафто-газовики» намагалися тримати м’яч у себе якомога довше, але суперник не схотів бути статистом і систематично руйнував їхні плани. Хоча в одному випадку захист команди не стримав швидкісну атаку, яка стала результативною. Далі організованіше діяли гравці УкрНГІ і за короткий час збільшили рахунок. Перевага у грі дозволила «нафто-газовикам» діяти розкуто. Тож вони вміло використовували фланги, центр поля, видавали точні паси тощо. Оборона суперника у більшості випадків була готова ліквідувати загрозу, але УкрНГІ змогли відірватися у рахунку. На 18-ій хвилині гравець команди пройшов лівим флангом, видав пас на свого одноклубника і той замкнув ювелірну передачу.
У другій половині гри гравці УкрНГІ явно переважали суперника, хоча й змарнували декілька моментів. Особливо прикра ситуація виникла, коли на 26-ій хвилині вони не реалізували вихід сам на сам. А в цілому їм вдавалося зробити все. У кількох випадках навіть скористатися помилками суперника і таким чином довести свою перевагу у забиті голи і до фінальної сирени контролювати хід гри.

«Samsung» – «Baker Tily» – 8:2 (0:1).
Одразу явною перевагою у грі заволоділи футболісти «Samsung». Вони злагоджено діяли, в результаті чого більше атакували, але впродовж тривалого часу не могли перетворити св.ою ініціативу на голи. А тим часом гравці «Baker Tily» відійшли в оборону, яку важко було пройти. На 10-ій хвилині їм з глибини навіть вдалося створити одну контратаку, яку нейтралізував захист суперника. А рахунок було відкрито на 13-ій хвилині в результаті стрімкої комбінації. Після забитого м’яча гра помітно заспокоїлась. І лише наприкінці тайму «самсунгівці» знову активізувались. Вони буквально притисли суперника до воріт, багато атакували, били з різних дистанцій, розігрували стандартні ситуації, переважно кутові удари.
У другому таймі ФК «Samsung» знову ж таки намагався грати першим номером, але не міг збільшити перевагу в голах. Навпаки на 27-ій хвилині суперники змогли зрівняти результат. А за лічені секунди самі ж порушили правила і суддя змушений був призначити пенальті, який реалізували «самсунгівці». Далі гра йшла саме під їхню диктовку. Гравці «Samsung» ще неодноразово забивали з різних позицій, хоча й суперник боровся до останнього і забив ще один гол престижу. Остаточний результат сформувався на 35-ій хвилині.

«Boss Group» – «Publicis Groupе» – 3:2 (0:0).
Перша половина зустрічі абсолютно не відповідала остаточному рахунку цього матчу. Насамперед ініціативою у матчі заволоділи футболісти «Publicis Groupе». Вони злагоджено діяли при передачах та грамотно підходили до воріт, але припускалися неточностей при завершенні атаки. До того ж їхні візаві грали сумбурно і багато помилялися на всіх лініях і позиціях гри. Отже перший тайм більше у нападі провели гравці «Publicis Groupе», а футболісти «Boss Group» перебували переважно у захисті і далеко не в найкращому.
У другій половині все кардинально змінилося, хоча й не одразу. Після кількох сумбурних епізодів команді «Publicis Groupе» на 23-ій хвилині вдалося досягти бажаного результату, а незабаром і збільшити рахунок. За хвилину після цього зухвалого випаду ударом здалеку футболісти «Boss Group» скоротили рахунок. Цей гол дещо збадьорив обидва клуби, але більш організованими вже виглядали саме гравці «Boss Group». Вони створили декілька випадів, які спочатку не призвели до змін, а згодом спромоглися зрівняти рахунок. Після чого гра суттєво погрубішала і суддям доводилося неодноразово карати порушників футбольних правил. Далі провали в обороні у грі команди «Publicis Groupe» відіграли свою фатальну роль. На 36-ій та 38-ій хвилинах клубу «Boss Group» вдалося двічі «протаранити» ворота суперників і затвердити свою перевагу у два м’ячі.

«Укрметртестстандарт» – «Bodyline» – 5:2 (1:0).
«Метрологи» одразу активізували свої дії. Вони вже на 5-ій хвилині повели у рахунку. У подальшому ця команда володіла перевагою, але недовго. У середині тайму ініціатива відійшла до суперників і вже ФК «Bodyline» намагався гідно конкурувати з футболістами «Укрметру». Вони мали декілька спроб забити, але не скористалися цими нагодами.
На 23-ій хвилині другого тайму «метрологи» «проштовхнули» ще один гол, після чого встановили контроль за двобоєм. Вони вміло тримали у себе м’яч і зрідка йшли вперед. У середині тайму боротьба загострилася. Обидві команди наполегливо атакували, хоч і не завжди вдало. На 31-ій хвилині спочатку «метрологам» вдалося збільшити рахунок, а за лічені секунди вже суперники потужним ударом у ліву від голкіпера «дев’ятку» скоротили результат. Напруження у грі додавалося несамовитими емоціями у лавах запасних «Укрметру». Завершення матчу пройшло в обопільних атаках, в яких більш влучнішими були саме «метрологи».

«UkrLandFarming» – «Поверхность TV» – 1:2 (0:0).
Напруження, що розпочалося на початку матчу протривало до самої фінальної сирени. Команди одразу обмінялися люб’язностями, але суттєвої небезпеки воротам вони не завдали. Лише на 7-ій хвилині найбільш гострий момент виник біля воріт «Поверхності» – потужний удар прийняла на себе штанга. А ще за дві хвилини зазнав серйозної травми голкіпер цього клубу і змушений був спостерігати за перебігом матчу на лаві запасних. У подальшому команди багато обмінювалися атаками. А боротьба посилилася у другій половині тайму. Емоції зашкалювали і тому в одному епізоді на останніх секундах тайму рефері поєдинку вказав на штрафну позначку, з якої невдало пробив гравець «UkrLandFarming». Потужний удар парирував воротар «Поверхності».
У другій половині матчу гравці обох клубів знову створювали напружену атмосферу. Майже кожна атака не залишалася без відповіді. І все ж таки у першій половині тайму ініціативою на нетривалий час заволоділи гравці «UkrLandFarming». Але вони захопилися атакувальними діями і не встежили за стрімкою контратакою, яка виявилася результативною. За п’ять хвилин до завершення матчу «Поверхності» вдалося подвоїти результат. А ще за хвилину азарту у грі додав гол вже в їхні ворота. Цей м’яч несамовито надихнув команду «UkrLandFarming» і решту матчу гравці клубу провели у потужних атаках. Здавалося, що вони остаточно зламають опір суперника і вийдуть вперед, але цього не сталося, хоча нерви їхні попсували добряче.

«Росинка» – «Nestle» – 5:3 (1:1).
У цьому поєдинку перевагою спочатку заволоділи футболісти «Nestle». Вони наполегливо йшли вперед і змусили суперників відійти у глухий захист. Натомість, «Росинка» час від часу перехоплювала м’яч і симетрично створювала небезпеку воротам своїх візаві. Гра супроводжувалася грубістю і призначений на 12-ій хвилині штрафний удар чітко реалізував гравець «Nestle». Порушення правил не припинилися після забитого м’яча і до 15-ої хвилини у пасиві обох команд налічувалося 8 фолів, 5 з яких було у «Nestle». Далі у результаті гострої боротьби гравцям «Росинки» вдалося зрівняти рахунок.
У другому таймі доволі тривалий час спостерігалася рівна боротьба. На 24-ій хвилині команди обмінялися голами, а за декілька секунд перевагу завоювали футболісти «Росинки». Цікава боротьба розгорнулася у другій половині тайму. Команди діяли відчайдушно гостро, швидко і безкомпромісно. Така гра знову призвела до численних порушень правил. На 36-ій хвилині гравець «Nestle» отримав червону картку і був вилучений з поля на дві хвилини. Команда, граючи у меншості змогла втриматися, а на останніх хвилинах гри футболісти «Nestle» не змогли протистояти суперникові, в якого з’явилося друге дихання. Саме це дозволило ще двічі «розписатися» у їхніх воротах. На 40-ій хвилині був призначений штрафний удар у бік воріт «Nestle», але воротар цієї команди опинився на висоті, парируючи цей підступний удар.

ТСП – «Анреал» – 5:1 (2:0).
Весь цей поєдинок пройшов на високих швидкостях, динамічно, захопливо. На 3-ій хвилині воротар ТСП відвів загрозу від воріт відбивши потужний удар після розіграшу кутового. Незважаючи на високі швидкості обох команд, краще в ситуації розібралися футболісти ТСП, які двічі змогли забити у першому таймі.
Друга половина гри також пройшла у шаленій швидкісній напрузі. Футболісти йшли вперед використовуючи фланги, короткі та довгі передачі, індивідуальну техніку й удари з різних відстаней. На 35-ій хвилині рахунок став 4:1 на користь ТСП. Саме від цього моменту активізувалися гравці «Анреалу». Їхні удари неодноразово приймали на себе штанги, футболісти застосовували пресинг, фактично притисли суперника, але знову всю справу вирішила контратака, яка відбулася на останніх секундах матчу і зробила рахунок 5:1 на користь «Росинки».