Корпоративная премьер лига   Кубок коммерческих структур  по  ФУТЗАЛУ

Обзор 1 тура «Фарм Лига 2018»

Результати 1 туру «ФармЛіги 2018» з міні-футболу

Дебютні поєдинки «ФармЛіги 2018» припали на 25 березня. Вісім команд-учасників розпочали змагання з групового етапу, де їх було розподілено жеребом на Підгрупу А та Підгрупу В. Цієї неділі колективи зіграли 3 поєдинки, саме час познайомити вас з першими результатами.

Розгромний старт у виконанні Аптечки

Матч-відкриття став багатим на забиті м’ячі. Зустрічалися команди Підгрупи В Аптечка та Моріон, де перші з двозначним рахунком заробили перші залікові бали до активу. Ще в першому таймі гравці Аптечки заробили комфортну перевагу в рахунку 5:1. Втім, рахунок першими відкрили гравці Моріону. Гравці успішно вийшли в контратаку, де Микола Садовий завершив атаку на дальній штанзі воріт – 1:0. Тривалий час атаки Аптечки не приносили результату, доки Омельченко не зрівняв рахунок, коли переправив м’яч після передачі партнера в сітку, 1:1. Доволі швидко Пазініч рахунок збільшив.

До перерви команда Аптечки відзначилась ще двічі. В обох ситуаціях участь приймав капітан Намовлюк. Спочатку він став автором результативної передачі на Петренка, а хвилиною згодом контратака 3 в 1 принесла капітану влучне попадання. А за хвилину до перерви партнери по команді вивели Шарапата на оперативний простір – 5:1. Вже після перерви Шарапат швидко довів справу до дубля (а до кінця гри Анатолій й зовсім довів особистий залік до 4 забитих голів!).

Гравці Моріону не здавалися. В другому таймі після пропущеного голу Молодько влучно пробив з гострого кута на правому фланзі після передачі Кондратьєва – 5:2. Однак, Аптечка того дня була набагато сильнішою. Команда легко вбігала у вільні зони та збільшувала відрив гол за голом. Так, в середині другого тайму по одному точному пострілу відзначилися Намовлюк та Пазініч, а Анатолій Шарапат оформив покер у зустрічі! Останнє слово було за гравцями Моріона. М’яч після розігранного аута дійшов до Миколи Садового, і той скористався нагодою краще не вигадаєш. 10:3 – колектив Аптечки здобув перші 3 бали до активу.

GSKздобуває перемогу над ТЕВА

Не таким розгромним, однак також багатим на голи був наступний матч ліги, в якому GSK здобули комфортну перемогу 5:2 над суперниками групи В. Довгий час команди вирішували, хто володітиме ініціативою на полі, через що рахунок лишався незмінним. Зрештою, рахунок було відкрито на 5-й хвилині першого тайму, коли Богдан Туманенко з комфортної відстані завдав влучного удару по воротах – 1:0 на користь GSK.

Підігрів емоції автогол у ворота ТЕВА від гравця команди згодом. Був простріл з кутового стандарту, на який відгукнувся захисник команди Абраменко, від ніг якого м’яч по-зрадницьки закотився у власні ворота. На 14-й хвилині поєдинку Андрейченко влучнив пострілом оформив третій гол за GSK, а рахунок 3:1 на перерву став після одного відіграного голу у виконанні гравців ТЕВА. Незважаючи на велике скупчення гравців суперника Олександру Яневу вдалося проштовхнути м’яча у ближній від себе кут.

Можливо, ТЕВА готувалася дати серйозний бій та виправитися у другому таймі, однак план на гру команді зіпсував швидкий черговий гол GSK. ТЕВА активно йшла уперед, однак в тому випадку гравці наразилися на контратаку. Туманенко, Степанчук та Батенко в мінімум дотиків розіграли свою відповідь, де останній записав гол на своє ім’я – 4:1. Гра й надалі була дуже відкритою. У «помаранчевих» були можливості забивати більше, як наприклад, в епізоді коли після кутового м’яч прокотився вздовж лінії воріт. Та забила команда в іншій ситуації, де партнер по команді ідеально виклав снаряд під удар Євгену Степанчуку, і то був п’ятий гол команди. ТЕВА моментально відповіла своєю емоційною атакою, де з добивання Віталій Дехтяр й встановив остаточний рахунок у грі 5:2. Таким чином, GSKнабрали 3 пункти в залік.

Суха перемога Юрія-Фарм

У Підгрупі А було проведено лише один матч, в якому Юрія-Фарм номінально приймала Фармастарт. Зрештою, якоїсь інтриги в тому протистоянні не виникло, оскільки перші доволі швидко відкрили рахунок у грі та не відпускали перевагу до останньої хвилини.

Критичний відрізок для Фармастарта відбувся вже у перші хвилини, коли команда пропустила двічі від суперника. Ілля Марцинюк поборовся на правому фланзі за м’яч, після чого віддав комфортний пас на Тимошенка – останній розібрався з голкіпером на сто відсотків. Трохи згодом, Євген Лагус робив рахунок 2:0 на користь Юрія-Фарм. Моменти, в цілому, були у Фармастарта, та суперник діяв більш гостро. До перерви їм ще одного разу вдалося зловити Фармастарт на помилці. Простий розіграш аута на правому фланзі атаки, де гравці команди забули накрити Марцинюка, а той в дотик влучно пробив низом у сітку воріт – 3:0.

Після перерви Фармастарт аналогічно першій половині зустрічі двічі пропустили голи в дебютний час. В тому випадку, спочатку на 23-й хвилині Лагус прийняв м’яч в лічених кроках від голкіпера, де носком стопи легко обіграв останнього. До цього, гравці Юрія-Фарм могли забивати раніше, однак перекладина завадила відзначитися. Втім, у випадку з другим голом Тимошенка Володимира суперник був безсилий – 5:0. Зрозуміло, що після такого «виходу» на другий тайм, команда Фармастарт десь опустила руки та чекала завершення ігрового часу. Не вистачало сил та мотивації протидіяти колективу Юрія-Фарм, у якого того вечора виходило практично все!

Фінальним акордом поєдинку став шостий гол «зелених» за лічені хвилини до кінця матчу. Євген Квітко завершував атаку «щічкою» вже в пусті ворота, оскільки його партнер на лівому фланзі атаки філігранно розібрався одразу з захисником та воротарем! З рахунком 6:0 Юрія-Фарм перемагає в дебютній грі, в котрій могли забивати більше. Побачимо, чи зможуть наступні учасники групи А нав’язати гідну боротьбу.