Корпоративная премьер лига   Кубок коммерческих структур  по  ФУТЗАЛУ

Обзор полуфиналов «Фарм Лига 2018»

Огляд півфіналів ФармЛіга 2018

ФармЛіга потроху наблизилася до найважливішого етапу змагань – стадії плей-офф. Як і було зазначено раніше, четвірка кращих змагалися за Головний Кубок, а решта команд – за Кубок Престижу. Які закономірності та несподіванки подарували нам 4 півфінальні гри конкурсантів, читайте в даному огляді.

«Дарниця» упевнено крокує до фіналу

Можливо, десь несподіваним результатом завершився перший півфінальний поєдинок Кубка Престижу, який відкривав ігровий футзальний день. «Дарниця» з останнього місця вийшла на свого конкурента на стадії 1/2, однак незважаючи на це гравці зуміли прорватися до фіналу. І зробили це з надзвичайно комфортним результатом.

У «Дарниці» була до того лише нічия у 3 турі, та й суперник не мав тоді гідного настрою протистояти в повну силу. Цього разу, колектив «GSK» мав створити проблеми, та ще в першому таймі «Дарниця» відзначилась в їхніх воротах п’ять разів. Гольова феєрія розпочалася з контратаки «зелених», коли Лучко віддав на фланг Федорчуку під удар – 1:0. Буквально в наступному епізоді дальній постріл після розіграшу кутового приніс команді рахунок 2:0, влучно пробив Саламатій. Після того був хет-трик від Кравченка, на який «GSK» зміг відповісти лише влучним пострілом низом у кут від Руденка – 5:1.

В другому таймі все той же Кравченко швидко звів нанівець залишки оптимізму гравців «GSK», коли особисто забив учетверте. Зробити це вдалося на підборі м’яча поблизу чужого карного майданчика, де суперник не зміг вибити снаряд подалі, 6:1. «Дарниця» трохи заспокоїлася та збавила темп, за що суперник в середині другого тайму нагадав про себе. На 28-й хвилині зустрічі пройшов обіграш у стінку і Руденко розстріляв впритул воротаря – 6:2. Суперник ніяк не очікував, що з тіні вийде ще один гравець «Дарниці» в кінцівці гри. Гапонюк, несподівано для всіх, почав забивати голи один за одним і моментально оформив власний хет-трик. Та до того відзначитися ще встигли по разу два гравці «Дарниці», особливо виокремити хочеться гол Мерзлікіна. Гравець обігрався у стінку з партнером й дуже ефектно завершив командну атаку. Крапку ж поставив воротар «GSK» за секунди до кінця, забивши третій м’яч за свою команду.

Фінальний свисток пролунав при рахунку 11:3 на користь «Дарниці», яка після такого рахунку може навіяти паніку на опонента по фіналу. Побачимо.

Команда «Acino» підтвердила лідерство проходом до фіналу

За другу путівку до фіналу Кубка Престижу боролися «Acino», які пройшли сюди з 3 місця групи А, та «ТЕВА», результатів якої не вистачило піднятися з останньої сходинки таблиці групи Б. Як і очікувалося, статус фаворита колектива «Acino» десь дався взнаки.

Свою упевненість «Acino» доволі швидко перетворили в результат, створивши перевагу ще на старті першого тайму. Швидкі голи Колмійця вже на 5-й хвилині зустрічі принесли команді рахунок 2:0. Хочеться відмітити старання обох команд. В дебюті першого тайму можливостей з обох сторін було неймовірно багато. Хто знає, що б сталося, якби Віталія Діхтяр забив у своєму моменті за хвилину від першого пропущеного голу «ТЕВА». Та Діхтяра є за що відзначити. Так, на 10-й хвилині гри він самотужки поборовся за м’яча на чужій половині поля і з другої спроби поцілив у дев’ятку воріт – 2:1. На це зухвальство «Acino» ще до перерви відповіли двічі. Юрій Горб спочатку підстеріг рикошет від воротаря в результаті кутового, а через декілька хвилин замикав простріл на дальній штанзі – 4:1. За лічені хвилини до перерви Діхтяр забив другий гол «ТЕВА» у тому матчі, чим подарував надію гравцям – 4:2.

Втім, у другому таймі на команду «ТЕВА» найшла гольова засуха. Можливості були та з реалізацією не пощастило взагалі. А от «Acino» потроху рахунок покращували. Так, на 24-й хвилині зустрічі команда легко в мінімум дотиків доставила снаряд до Олександра Вотчеля, де той упевнено переграв воротаря – рахунок став 5:2. Довгий час колективи провели у боротьбі, яка можливо не зовсім подобалася глядачам. Остаточний фінал, мабуть, настав за п’ять хвилин до кінця гри. «Acino» хутко створили ще два голи. Реалізований штрафний удар та нетривіальний розіграш м’яча після обрізки «ТЕВА» в центрі поля призвели до фіаско останніх – 7:2.

Тепер, «Acino» буде змагатися за Кубок Престижу з «Дарницею» у фіналі. Ще в груповому раунді «Acino» довели, що є сильнішими (5:2). Чи зможуть повторити – дізнаємося зовсім скоро.

«Домашня аптечка» не дає шансів супернику пройти до фіналу Головного Кубка

Чи повірите ви у те, що колектив «Домашня аптечка» за 4 зустрічі в рамках ФармЛіги 2018 зміг забити 50 голів! Такий ювілей не став би собою, якби не розгром суперника у півфіналі Головного Кубка змагань. «Фармекс групп» не знали, що робити на полі.

Дуже кваліфіковані майстри, як на підбір, захищали того ранку кольори «Домашньої аптечки». Вже традиційно для півфіналів цього розіграшу кубка, голів у матчі було багато. Лідери Групи Б після стартових хвилин забили два швидких голи. Спочатку, в контратаку відпустили Омеляненка, де той в дотик переправив снаряд низом у кут. В наступній затяжній атаці гравці «зелених» не випускали суперника зі своєї половини поля і, як результат, Намовлюк зі зручної позиції мав вдосталь часу на дії – 2:0. Ситуація з пропущеними м’ячами для «Фармекс групп» трохи притихла, поки з 12-ї хвилини суперник знову не активізувався. Забили по разу Перепелиця й Шарапат, а також автогол від гравця суперника встановили на табло комфортні 5:0. А під завісу першого тайму Олександр Намовлюк вдруге відзначився, забивши головою після дальнього пасу через все поле, а це 6:0.

«Фармекс Групп» не змогли триматися позитивної хвилі у таймі другому, оскільки доволі швидко «Домашня аптечка» повернулася до улюбленої справи. Трохи потішитися команда змогла на 24-й хвилині гри, оскільки змогла «розмочити» неприємний рахунок. Запорожець спиною до воріт прийняв пас від Рябушка, та це не завадило йому переграти воротаря – 7:1. Та «Домашня аптечка» виглядала на дві голови вищою за суперників. В середині другого тайму дублем відзначився Сергій Петренко, який професійно розбирався в своїх епізодах. Омеляненко до того встиг довести справу до власного хет-трику. Як і Намовлюк. Останній замкнув команду контратаку на дальній стійці доволі спокійно. Загалом, цим словом можна описати увесь характер півфінального матчу за Головний Кубок ФармЛіги 2018.

11:1 – «Домашня аптечка» не перестає нас дивувати. Цікаво подивитися, чи отримає колектив гідний супротив в крайньому, самому важливому поєдинку.

Матч, гідний півфіналу!

Де були емоції та напруга, так це у поєдинку другого півфіналу Головного Кубка ФармЛіги 2018, де «Юрія-Фарм» та «Моріон» подарували неймовірні емоції глядачам. До цього, вже стали відомі фактично всі фіналісти в своїх лігах. Були до того в кожній зустрічі явні лідери, лише у цій зустрічі до останнього стояла інтрига на полі.

Перший тайм видався жарким. Команди довго боролися за ініціативу, яку ніхто не хотів програвати. Ключовим епізодом того проміжку часу стало рішення арбітра поставити пенальті за те, що воротар вдарив ззаду по ногам опонента в карному майданчику. Павло Дрозд має міцні нерви, оскільки наважився пробити та зробив це вдало! Що цікаво, колектив «Моріон» встиг відігратися доволі швидко, і зробила це команда також в результаті стандарту. Було призначено штрафний неподалеку від воріт. Звичайно, такий удар було виконати набагато важче, проте Ілля Джуган влучно поцілив у вільний кут воріт низом – 1:1. Гра йшла до перерви, однозначного фавориту на полі не було, а от результат змінився. Дальній навіс до штрафної «Моріона» завершився скидкою суперника на Дрозда, де той в дотик зі зручної позиції відносно воріт зробив свою справу ідеально – 2:1.

Проблем у «Моріона» додалося в таймі другому. Незважаючи на цікаві атаки команди, суперник зумів знайти можливість завдати удару з дальньої дистанції. Євген Квітко вдало переправив снаряд в самісінький верхній кут воріт – 3:1! «Моріон» суперника не відпускав. Так, на 24-й хвилині гри Андрій Кондратьєв завдяки штрафному з перспективної позиції сколихнув сітку воріт суперника – 3:2. Цікавий сценарій розвернувся трохи згодом: на гол «Юрія-Фарм» від Кадирова дублем відповів Мороз – 4:4. Тривали останні хвилини поєдинку, до фіналу лишалися лічені хвилини. Пощастило «Юрія-Фарм», що в тому проміжку часу влучним голом за них відзначився Максим Тодоров. Саме його гол з близької дистанції подарував команді «Юрія-Фарм» останню путівку до фіналу!

5:4 – «Юрія-Фарм» в напруженій боротьбі змогла вийти до фіналу Головного Кубка ФармЛіги 2018. Таким, чином, в найголовнішому матчі ми отримаємо зіткнення лідерів групи А та Б. Буде щось феєричне!