Корпоративная премьер лига   Кубок коммерческих структур  по  ФУТЗАЛУ

Обзор финалов «Фарм Лига 2018»

Переможців визначено! Фінальні поєдинки ФармЛіги 2018

Турнір ФармЛіга 2018 підійшов до головної стадії — фінальних двобоїв. Команди попередньо були розподілені на плей-оффи Основного Кубка та Кубка Престижу. Володарі всіх нагород вже відомі, пропонуємо вам дізнатися всі деталі завершального ігрового дня в нашому огляді.

Контратаки вирішують долю «бронзи» Престижу

Битва за бронзові нагороди в рамках Кубка Престижу була останньою надією для команд позитивно, з точки зору результату, завершити виступ на турнірі ФармЛіга 2018. Попередньо, GSK з розгромом віддали прохід до фіналу «Дарниці», в той час як «ТЕВА» поступилася в непростій боротьбі.

Двобій цих двох учасників, втім, видався досить інтригуючим. Увесь перший тайм команди гідно протистояли одна одній, не даючи відкрити рахунок у грі. «Помаранчеві» частіше загрожували воротам суперника, в той час як суперник робив більше ставку на контратаки. Під кінець першого тайму одна з таких контратак і принесла перший успіх колективу «ТЕВА». Гравці вдвох вибігли в атаку на поодинокого воротаря, де Віталій Данільчук вже в підкаті замикав передачу партнера під дальню стійку — 1:0. Могла команда GSK відіграватися, коли Степанчук віддавав на Андрейчикова, однак останній не зумів переграти воротаря на ближньому куті воріт. На перерву ж рахунок став 2:0. Активно в пресингу діяв Парамонов, який в останні хвилини самостійно створив собі два моменти. В останньому гравцеві все ж вдалося нанести удар в самісіньку дев“ятку воріт!

В другому таймі хитрість команди «ТЕВА» дозволяла утримувати вигідний рахунок. Суперник намагався домінувати на полі, однак довести справу до забитих голів того ранку не вдавалося. Рахунок 3:0 став на 25-й хвилині гри, коли «ТЕВА» вдало розіграла кутовий стандарт. Хоча, свій гол GSK після того знайшли доволі швидко. GSK вдалося вискочити в контратаку, де ще й невдало на виході зіграв голкіпер. Як результат, Євген Степанчук віддав пас Роману Гулієву вже на пусті ворота — 3:1. Остаточний рахунок було встановлено аж в кінці гри. Віталій Данільчук записав на свій рахунок другий влучний гол, який і переніс перемогу в битві за третю сходинку команді «ТЕВА» - 4:1.

Драматична кінцівка Кубка Престижу

Цікаво було поспостерігати за тим, хто ж стане переможцем ФармЛіги 2018 у Кубку Престижу. «Дарниця» з розгромом пройшла попередню стадію плей-офф, а тому на Acino чекала непроста дуель. Втім, останні дали гідний бій.

Сама гра пройшла без купи забитих голів, що є великою рідкістю для цього сезону ФармЛіги загалом. Цікаво команди протистояли між собою, не даючи м“ячеві залежатися. Перший по-справжньому небезпечний момент виник після штрафного пострілу від Юрія Горба, де снаряд дивом не залетів у нижній кут воріт «Дарниці». Того дня Юрій ще декілька разів виконував стандарти з подібних дистанцій, та ніяк не вдавалося йому влучити в сітку. Ще один непоганий пас на фланг Горб віддавав на Тараса Кломійця, якому не вдалося влучно пробити з гострого кута. «Дарниця» більшість часу проводила в обороні й не могла перетнути середину поля.

Найгостріший момент для «Дарниці» створив Федорчук в середині тайму, де двічі віддавав пас під удар Роговцю, однак тому заважала оборона. Одразу ж після того команда й пропустила перший гол у грі. Юрій Горб обікрав суперника, продерся лівим флангом та самотужки завершив свою стрімку атаку влучним пострілом в ближній від воротаря кут воріт — 1:0! «Дарниці» було нічого втрачати, а тому команда почала підключати до своїх атак воротаря. І це принесло результат. №2 команди віддав проникний пас з аута в штрафну зону на Роговця, де той встиг розвернутися і все зробити для того, аби Гапонюк наступним дотиком розстріляв отвір воріт — 1:1. Варто віддати належне, в другому таймі команди вже діяли на рівних. Було важко забивати ще, оскільки кожен з колективів розумів ціну помилки. Зрештою, вся інтрига перейшла в серію післяматчевих пенальті.

Вже в серії післяматчевих Горб та Мерзлікін за свої команди виконали пенальті невтішно, після чого №20 відзначився за «Acino», на що своъм влучним пострілом відповів Гапонюк — 1:1. Перемогу ж команді «Acino» приніс воротар в останньому раунді. Він забив свій гол та відбив одразу після того постріл по центру від Федорчука — 2:1 за «Acino»! Підсумковий результат 3:2 завдяки відчайдушним діям воротаря «Acino» приніс команді перемогу в Кубці Престижу!

Одностайне третє місце для «Фармекс Групп»

Після розгрому в півфінальному двобої від «Домашньої аптечки», багато хто засумнівався в силі «Фармекс Группи». В той же час, «Моріон» лише в один гол поступився на шляху до фіналу Основного Кубку, через що десь саме цю команду відносили до фаворитів втішального фіналу за третю сходинку.

Втім, у грі все вийшло інакше. «Фармекс Групп» того дня зіграла максимально надійно, не давши супернику жодних шансів. Інтрига на полі була лише в першому таймі. Тоді, за нульового рахунку «Моріон» з оптимізмом йшов уперед на суперника. Втім, капітан команди «Фармекс Групп» вже на 5-й хвилині зустрічі потужним ударом перевірив реакцію кіпера. Можливість у «Моріона» була в середині тайму, коли Мороз з допомогою невеликого рикошету ледь не переправив снаряд під перекладину. Того дня щастило більше суперникам. Так, саме вони перед виходом на перерву розмочили рахунок у зустрічі. Пресинг гравців «Фармекс Групп» змушував опонентів багато помилятися. В одній з атак лівим флангом гравець команди продавив оборону та віддав пас на Бартовщука. Останній стояв спиною до воріт та це не завадило йому завдати удар п“ятою — 1:0! Суперник віддав ініціативу «Моріону», і команда могла відіграти нічию. Мороз зручно пасував на Садового в штрафну зону, де останньому банально не вистачило влучності. А от, суперник за хвилину до кінця покарав ще раз, автором голу став №11 «Фармекс Групп» - 2:0.

В другому таймі «Фармекс Групп» віддали ініціативу супернику й почали більше діяти на контратаках. Така тактика приносила плоди, оскільки відрив в рахунку лише збільшувався. Так, в середині другого тайму Бартовщук оформив свій другий гол. Хоча, варто в тому епізоді відзначити дриблінг партнера, який фінтами обійшов двох, після чого його колезі потрібно було лише розібратися з воротарем — 3:0. «Фармекс Групп» того дня виглядали на голову сильнішими. Ще не раз команда вбігала в контратаку й могла робити рахунок куди соліднішим. «Моріону» було нічого втрачати, а тому на останніх хвилинах команда вже забула про свою оборону. Як результат, «Фармекс Групп» ще двічі відзначились у воротах суперників. Контратака 3 в 1 принесла гол у виконанні Юрія Гришляка, який на полі був одним з кращих того дня. Крапку ж в двобої поставив Антон Бартовщук, який відзначився хет-триком.

5:0 — бронзові нагороди цілком заслужено йдуть до рук гравців «Фармекс Групп».

«Домашня Аптечка» отримує статус кращих з кращих!

Нарешті, завершальною грою турніру ФармЛіга 2018 став двобій найсильніших колективів. Команда з 50 забитими голами до цього, «Домашня Аптечка», протистояла «Юрії-Фарм», які заскочили в фінал неначе в останній вагон потягу (5:4 проти «Моріон» у півфіналі»).

Традиційно для ФармЛіги цього сезону, найкращі колективи подарували глядачам просто гольову феєрію! Вже в першому таймі кожна з команд відзначилася по декілька разів. Сам поєдинок проходив на високих швидкостях, а тому досить скоро ми побачили забиті м“ячі. Першою рахунок у грі відкрила команда «Юрія-Фарм», коли Євгену Лагусу вдалося ефектно завершити простріл з кутового — 1:0. Команди створювали купу моментів, а воротарі не встигали відпочивати. «Домашня Аптечка» через декілька хвилин повернулася до своєї звичної справи. В гру просто блискуче вступив Шарапат. Анатолій спочатку зрівняв рахунок, коли гравці команди вивели його дальнім пасом на побачення з кіпером, після чого Шарапат доволі за дві хвилини довів справу до особистого хет-трику — 3:1! Надія в очах «Юрія-Фарм» не згасла, оскільки доволі швидко команда скоротила відрив до одного голу. Тодоров з центру віддав зручну передачу на хід Кадирову, і рахунок став 3:2. Та цього виявилося недостатньо. «Домашня Аптечка» до перерви встигла ще двічі відзначитись, по разу у сітку влучили Жерносек та Намовлюк — 5:2.

В другому таймі «Юрія-Фарм» діяла дуже якісно. Команда налаштувалася дати двобій, і одразу після перерви забили швидкий гол. Гравці розвели м“яч в центрі, після чого Андрій Кадиров з дальної дистанції мітко влучив у нижній кут воріт суперника, 5:3. Здавалося, що атакувального потенціалу «Домашньої Аптечки» того дня було предотстатньо. Команда активізувалася й доволі швидко відповіла двома прикрими для суперників голами. Спочатку в воротах розписався Горенко, а згодом контратака «біло-зелених» принесла Намовлюку його другий гол того дня — 7:3. Варто, все ж таки, поаплодувати «Юрія-Фарм», які навіть за такого результату зброї не склали. На 25-й хвилині зустрічі черговий гол команди виконав Максим Тодоров, котрий того дня повністю віддавався грі та захисним діям. Однак, цього виявилося не достатньо. Час спливав, а рахунок лишався не втішним. Фінальним аккордом того поєдинку став влучний постріл Жерносека після того, як Шарапат познущався над обороною суперників — 8:4.

З таким розгромним рахунком «Домашня Аптечка» в черговий раз довела свою потужність і абсолютно заслужено колектив став володарем золотих нагород Основного Кубка ФармЛіги 2018! «Юрія-Фарм» фінішували зі «сріблом», що також є цілком заслуженим результатом.